SŁAWOMIR MENTZEN – CIĄGLE TYLKO SŁYSZYMY CO MAMY MIEĆ KIEDYŚ W PRZYSZŁOŚCI #shorts

#bosak #konfederacja #sejm #tumanowicz #zajączkowska #bryłka #mentzen #sejmrp #prawoisprawiedliwość #platformaobywatelska

#SŁAWOMIR #MENTZEN #CIĄGLE #TYLKO #SŁYSZYMY #MAMY #MIEĆ #KIEDYŚ #PRZYSZŁOŚCI #shorts

1. Cywile mają mieć pod ręką plecaki i dokumenty, żeby ewakuacja w bezpieczne miejsce przebiegała sprawnie. W 1939 też się ludzie ewakuowali, zapełniali wszystkie drogi i byli świetnym celem dla Luftwaffe, a kto przeżył, i tak musiał wrócić do siebie, bo tak naprawdę nie było dokąd iść. Eksperci, wsadźcie sobie takie rady w buty.

2. Teraz Tusk kupił 4 balony czyli w dosłownym znaczeniu, robi wszystkich w BALONA 😂, podobno te cztery mega balony mają być nie do strącenia, bardzo szybkie, zwinne w manewrowaniu jak F-16, i pomalowane w kolory tęczy dla zmyłki przeciwnika. 😂 Jeden ma być przymocowany nad siedzibą Tuska w Warszawie, drugi nad domem Tuska w Gdańsku…pozostałe..to tajemnica.