Sławomir Mentzen: A jak wy barany chcieliście karać niezaszczepionych i ograniczać im wolność, bez danych medycznych?

1. Wszystkich tych co nawoływali do segregacji sanitarnej ograniczaniu wolności lockdownów należy zidentyfikować (to nie będzie trudne z imienia i nazwiska zarówno dziennikarze politycy i inni sie podpisywali) należy teraz sprawiedliwie osądzic i zamknąć w zakładach karnych. Po II wojnie światowej też nagle nikt się nie przyznawał do obozów śmierci mowy nienawiści łamania prawa.

2. Liderzy Konfederacji ani razu nie pojawili się na żadnym proteście anty plandemicznym…. ani razu nie wstawili się za Grzegorzem Braunem w Sejmie… Mało tego!… pozakładali maski jak potulne kundelki, a Bosak publicznie oświadczył, że do maseczek można się przyzwyczaić!