Skoro mieszkańcy Białegostoku wytrzymali taką ulewę, na pewno pójdą na wybory 9 …

Podobne

Udostępnij

Skoro mieszkańcy Białegostoku wytrzymali taką ulewę, na pewno pójdą na wybory 9 czerwca i zagłosują na Konfederacja, bo też chcą żyć normalnie!

#mentzen #sławomirmentzen #białystok #zielonyład #konfederacja


skoro mieszkańcy białegostoku wytrzymali taką ulewę, na pewno pójdą na wybory 9 ...
skoro mieszkańcy białegostoku wytrzymali taką ulewę, na pewno pójdą na wybory 9 ...
skoro mieszkańcy białegostoku wytrzymali taką ulewę, na pewno pójdą na wybory 9 ...Źródło

17 KOMENTARZE

 1. Tak na pewno zagłosuję na ludzi którzy chcą się zbroić na potęgę tak jak Ukraina żeby potem pozbyć się setek tysięcy obywateli którzy poszli z karabinami na armaty. Koncerny zbrojeniowe zarabiają i cieszą się że słów Mentzena.

 2. Pójdę i zagłosuje na konfederację jeśli będą mówić o Natanjahu tak jak o Putinie i jeśli obiecają że będą realizować interesy polskie a nie koncernów zbrojeniowych że stanów złajdaczonych.

 3. Super normalnie, szok jak to szybko idzie. Jak zrobisz dużo dla Polski Naród udzieli ci pochwały. Jak w jakikolwiek sposób – czynem, słowem, gestem wplączesz Polskę w wojnę Naród też ci się odwdzięczy – gdziekolwiek nie będziesz bo Polacy są na całym świecie. Wplątanie Polski w wojnę to zdrada a za zdradę wdzięczność narodu jest jedna. Uważaj więc co mówisz i co robisz. Są plusy i minusy bycia na świeczniku – takie info jak byś nie zdawał sobie sprawy. Zmobilizowane rezerwy będą ci wdzięczne.

 4. Adam Orłowski Są trzy bardzo ważne dla Polski sprawy, gdzie mamy interesy sprzeczne z Niemcami: CPK, elektrownia jądrowa i utrzymanie obecnych traktatów unijnych.

  Czy chociaż w jednej z tych spraw, rząd Tuska stanie po stronie Polski?

 5. Tylko Konfederacja walczy o polskie sprawy 👍👍🇵🇱🇵🇱
  Trzeba na nich głosować żeby uzyskali jak najlepszy wynik w wyborach do europarlamentu! 9 czerwca głosujmy na Konfederacje! Jedyną polską rację 🇵🇱🇵🇱.
  #KONFEDERACJA2024

 6. Te wybory nic nie zmienią bo PE to władza trzeciorzędna. Naczelną władzą prawodawczą w Unii jest oligarchiczna Rada Europejska, władzą prawodawczo-wykonawczą jest Komisja Europejska stojąca na czele dziesiątek różnych urzędów tworzących setki dyrektyw co kwartał. Parlament Europejski to taki klub dyskusyjny, posłowie popisują się tam mowami, które nie zmieniają polityki Unii ani na jotę, czasami uda im się zmienić jakiś szczegół w dyrektywie. Jeśli p. Mentzen mówi że on coś istotnego zmieni w Unii to albo cynicznie kłamie żeby złapać głosy albo nie ma pojęcia jak działa Unia.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj