Sejm właśnie przyjął przez aklamację zaproponowaną przeze mnie, zaakceptowaną pr…

Podobne

Udostępnij


Sejm właśnie przyjął przez aklamację zaproponowaną przeze mnie, zaakceptowaną przez prezydium Sejmu i odczytaną przez marszałka Szymon Hołownia uchwałę ws. 100-lecia reformy walutowej, wprowadzenia do obiegu złotego oraz uczczenia twórców tej reformy narodowców, premiera W.Grabskiego i ministra S.Karpińskiego. Posłowie PiS przyjęli nasz projekt gromkimi brawami i byli wyraźnie zaskoczeni treścią przyjętej przez Sejm uchwały, która dziś została odczytana na sali. Rzadki moment, w którym Sejm przez chwilę był zjednoczony!Źródło

16 KOMENTARZE

  1. Polska Złotówka jest naszą gwarancją bezpieczeństwa finansowego. Mieszko I, Bolesław Chrobry czy Kazimierz Wielki przypominają nam jak wiele wkładu w tworzenie państwa polskiego zostało zainwestowane. Ile wojen o niepodległa państwo . Złotówka musi przetrwać, bez złotówki Polska nie przetrwa.Proponował bym emisję banknotu Elite1000 zł na którym były by Orlęta Lwowskie. Aby na wieki naród znał historię Polski.

  2. Jeszcze warto dodać, że ta reforma była możliwa dzięki wyrzeczeniom i tak już biednego społeczeństwa ówczesnego rolniczego kraju jakim była II RP. Nie do pomyślenia dziś, kiedy wszyscy czekają tylko co im która partia obiecuje. Dzisiejsza gospodarka przebiła nawet populizm Leppera.

  3. To właśnie w dużej mierze dzięki narodowcom Polska odzyskała niepodległość a potem to narodowcy włożyli swój olbrzymi dorobek w odbudowanie Państwa Polskiego po 123 zaborów. Dziś wicemarszałkiem Sejmu jest właśnie Krzysztof Bosak, narodowiec, który o tym przypomina, brawo!

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj