Sejm to nawet większy cyrk niż myślałem. Kibice na meczu zachowują się kultura…

Podobne

Udostępnij

Sejm to nawet większy cyrk niż myślałem.

Kibice na meczu zachowują się kulturalniej niż posłowie. Ale doping u posłów chyba lepiej zorganizowany niż na stadionie.

Zagłuszają się, nie dają wypowiedzieć się mówcy, ciągle krzycząc coś z sali, walą rękami w stoły.

Żenada.Źródło

39 KOMENTARZE

 1. Panie Mentzen zawiodłem się na Panu i Konfederacji juz na początku 😔jak mogliście głosować za Hołownią na Marszałka już na dzień dobry sprzedajecie się🤮ktoś taki na Marszałka 🤦🤦Czy to umowa za Bosakaw Prezydium 😉Masakra cały czas w kampani gadaliście o eurokołchozie a teraz klepiecie to 🖕

 2. Jeśli mogę zadać Panu pytanie,Panie Mentzen…to czemu nieudzielał się Pan tak często w mediach społecznościowych przed ostatnich osiem lat co teraz? Pytam z czystej ciekawości,więc proszę nie mieszać programów wyborczych w odpowiedź. Z góry dziękuję.

 3. Sławomir Mentzen mam nadzieje że nie rozmawiasz z Ziobrem I Sasinem ??Słońce narodu specjalnie ich tam postawiło do przekabacenia . Jak pójdziecie z PISem lub Platformą za jakiś czas .Masz jeden głos mniej przy urnie !! 🙂

 4. Gorzej niż zwierzęta. Szczerze wstyd mi, że reprezentują Polaków osoby, które nie potrafią się zachować i przede wszystkim w kulturalny sposób przedstawić jakichkolwiek argumentów. Dopóki tak będzie wyglądać rzeczywistość sejmowa to nie zobaczymy w funkcjonowaniu kraju jakiejkolwiek poprawy. Jedyne rozwiązanie to odebrać immunitet i prawa poselskie za zakłócanie porządku obrad, nauczyłby to teoretycznie dorosłych ludzi odrobiny kultury i wyczucia.

 5. Bo nasz sejm, to stado małp zamknięte w klatce, z nielicznymi wyjątkami. Jest takie mądre powiedzenie: zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Nasze państwo nigdy się nie rozwinie, na wzór państw zachodnich, jeżeli będą się dziać takie cyrki. Ale Niemcom nie jest na rękę silna, konkurencyjna Polska, dlatego jątrzą od środka. Kto się domyśla, ten wie o co mi chodzi. Żal mi tylko naszych dzieci, że muszą dorastać w takich czasach i nawet nie są świadome, co ich czeka w przyszłości.

 6. Ziobro już wie, co go czeka, więc zaczyna tracić nerwy. Stąd to dziwne zachowanie dzisiaj w Sejmie. Twarde rozliczenie tego człowieka za wszystkie naruszenia prawa i próbę zamachu na konstytucyjny ustrój państwa, której jako minister się dopuścił, powinno być priorytetem nowej władzy.

  Ale rozliczenie Ziobry nie ma nic wspólnego ze złośliwym atakowaniem elektoratu PiS i ich wartości. Da się jedno od drugiego oddzielić.
  Niepokoi mnie jedynie fakt, że ten furiat nadal ma dostęp do broni..

 7. Oglądalam tych ludzi w sejmie wczoraj i stwierdziłam że aż wstyd dzieciom tłumaczyć o co tam chodziło . Jak można naśmiewać się na wizji gdzie dzieci oglądają z innych którzy się wypowiadają .Kompletny brak szacunku do miejsca ludzi jestem w szoku

 8. Dokładnie oglądałem chwilę obrad wczoraj i dziś i uznaje że to niezła komedia ale i obawa ze takie matoły rządzą w ważnych dla tego kraju sprawach hołownia dobrze się sprawdza jako marszałek Ciągnie show ale jeszcze chwila I sciagna sejm z youtube za pato streamy

spot_img