Sakiewicz: Konfederacja weszła w koalicję z PO i opozycją. Odwala brudną robotę dla Donalda Tuska

Podobne

Udostępnij

Wspieraj Radio Wnet na

Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! | Nie zapomnij również udostępnić tego filmu!

87.8 FM w Warszawie
95.2 FM w Krakowie
96.8 FM we Wrocławiu
98.9 FM w Szczecinie
103.9 FM w Białymstoku
104.4 FM w Bydgoszczy
106.1 FM w Łodzi
98.9 FM w Szczecinie
101.1 FM w Lublinie

—————————————————-
– Strona:
– Facebooku:
– X (Twitter):
– Instagram:

Najprostszy sposób na przekazanie funduszy na rozwój WNET-u to darowizna.

Indywidualny numer konta zrzutki 45175013126881952126737308

Odbiorca:
Zrzutka.pl sp. z o. o.
al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław
Tytuł: Darowizna

Dane potrzebne do wykonania przelewu międzynarodowego
IBAN PL 45175013126881952126737308
SWIFT PPABPLPKXXX

Adres i nazwa banku:
BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa

żródło

20 KOMENTARZE

  1. Sakiewicz tak się upasł na rządowej kasie, że mu już tłuszcz mózg zalał i ciężko mu łapać logiczne wnioski – Konfederacja zagłosowała w stosunku 11/18 za Witek, a Bosaka Platforma nie poparła, więc o jakieś koalicji z PO i wsparciu ten przygłup mówi? xD Gdyby Witek dostała wice-marszałka to nie byłoby tego świńskiego kwiku. Naprawdę, te chore … z PiSu i klakierzy medialni nie rozumieją, że tym właśnie przegrał PiS? Tępą, chamską propagandą dla opóźnionych umysłowo. A poza tym, Konfederacji należał się wice-marszałek jak psu buda, więc o co ten świński kwik Sakiewicz? Sakiewicz to jedna z tych PiSowskich mord co mogłaby równocześnie dobrze pracować w pedałenie i po prostu nadawać na drugą stronę, zero obiektywizmu, logicznego spojrzenia na świat, liczy się tylko bycie na klęczniku wobec partii matki. Takim to trzeba codziennie pluć w pysk.

  2. mam nagrany wywiad Sakiewicza z B. Szydło w TV Republika o Konfederacji, jako kremlowskich mackach Putina. 30 minut seansu nienawiści w wykonaniu PiSowych tzw katolików już po wyborach do europarlamentu. Wtedy straciłem szacunek do PiSu. PiS sam postawił się w roli wroga Konfederacji, żeby utrzymać monopol na patriotyzm. Bardziej bali się tego co po prawej, niż po lewej.

  3. Bosak i konfederacja idzie swoją drogą. Z dala od PISowskiego betonu. PISowcy rugowali KAŻDEGO kto nie śpiewał w ich propagandzie. Ziemkierwicz, Gadowski, Warzecha i inni byli usuwani z mediów i przestrzeni publicznej którą kontrolował PIS. To samo konfederacja. Teraz beton PIS jest zdziwiony, że nikt nie chce z nimi współpracować. Beton nie rozumie dla czego przegrał dla tego dalej ubliża konfederacji.

  4. Piękny kwik i fikolek pulpeta 🙂
    Już zapomniał jak naparzał w konfederacja, ruskie onuce, mordercy, antyszczepy etc. Jak witek odebrała Braunowi kupę kasy za to że nie nosił szmaty na ryju… Nie jestem wyborcą nowej koalicji ale mam ubaw z tego jak teraz kwiczą w pisie ze tak nie można, a robili idę tycznie to samo. Pulpet już wie że nie będzie przelewów i reklam SSP:)

spot_img