SĄ WYLICZENIA: NAWET 1200 ZŁ WIĘCEJ ZAPŁACIMY ZA OGRZEWANIE KAŻDEGO ROKU PO WEJ…

Podobne

Udostępnij


🤯⛔ SĄ WYLICZENIA: NAWET 1200 ZŁ WIĘCEJ ZAPŁACIMY ZA OGRZEWANIE KAŻDEGO ROKU PO WEJŚCIU SYSTEMU ETS2 (od 2027)‼

Podatek od powietrza rozszerza się już za 3 lata, a wraz z nim zawita do Polski bieda. Polacy nie będą potrzebowali wojny, żeby przypomnieć sobie, czym jest ubóstwo, bo wystarczy im pokojowa „wspólnota” UE. Do tej pory płacimy ponad połowę więcej za prąd tylko dlatego, że tak życzy sobie Bruksela, ale bez obaw – będzie gorzej.

System handlu emisjami rozszerzony zostaje na transport i budownictwo, czyli dwie branże, od której nikt z nas nie może uciec (więc od podatków również). Ale skoro o emisjach mowa, to nowe opłaty wchodzą także za spalanie paliw kopalnych na potrzeby ogrzewania. Wyliczenia są proste, choć niestety mało przyjemne. Biorąc pod uwagę średnią emisję gospodarstwa domowego na poziomie 6 ton CO2 rocznie, gdzie cena za tonę emisji ma wynosić 45 euro, dostajemy 1200 zł wzrostu kosztów ogrzewania każdego roku.

🤯⛔ 1200 zł rocznie więcej za samo ogrzewanie. Do tego doliczcie paliwo, koszt budowy danej nieruchomości, przymusowe remonty klimatyczne, wzrost cen żywności spowodowany wywoływanym w UE kryzysem żywnościowym i wiele innych rzeczy.

✅ Właśnie dlatego musimy wprowadzić do europarlamentu takich ludzi jak 🇵🇱 Anna Bryłka (nr 1 w Wielkopolsce), czy 🇵🇱 Krystian Kamiński (nr 1 w Warszawie i zagranicy). Rzekomo eurosceptyczni politycy PiSu posłusznie akceptowali wszystkie te zapisy, a Morawiecki wprost niektóre z tych rzeczy inspirował (m.in. unijne podatki). Nie ma na ich obronę żadnego argumentu. Tylko reprezentacja w postaci ideowej 🇵🇱 polskiej prawicy może budować realną linię obrony przed unijnymi komunistami wraz z innymi ugrupowaniami, którym nie podoba się zagłada całego kontynentu.

Podajcie dalej‼


310 osób polubiło posta

Źródło

18 KOMENTARZE

spot_img