RZĄD SZUKA MIESZKAŃ DLA TYSIĘCY IMIGRANTÓW! KONFEDERACJA NA TO NIE POZWOLI!

RZĄD SZUKA MIESZKAŃ DLA TYSIĘCY IMIGRANTÓW! KONFEDERACJA NA TO NIE POZWOLI!
SUBSKRYBUJ KANAŁ:

Kontakt biznesowy: [email protected]

Na naszym kanale znajdziesz wystąpienia sejmowe, konferencje prasowe, spotkania z wyborcami czy osobiste komunikaty. Naszą misją jest uświadamienie Polaków w kwestiach politycznych naszego kraju. Wierzymy, że każdy powinien mieć łatwy dostęp do aktualnych wydarzeń politycznych i być świadomym obywatelem. Pomagamy też politykom dotrzeć do ich wyborców, zwiększamy świadomość społeczną i zwiększamy jakość demokracji w naszym kraju. Ukazujemy również to, z czego później będzie można polityków rozliczać i patrzeć im na ręce!

Jeśli chcesz opublikować film na naszym kanale lub masz do nas propozycje biznesową – napisz na [email protected]

Źródła większości filmów: System Informacyjny Sejmu sejm.gov.pl
Informacja o prawach autorskich:

Nie rościmy sobie praw do jakichkolwiek z udostępnianych u nas filmów. Naszym celem jest promocja polityki i demokratycznej postawy.

#RZĄD #SZUKA #MIESZKAŃ #DLA #TYSIĘCY #IMIGRANTÓW #KONFEDERACJA #NIE #POZWOLI

1. Niech p.Tusk przyjmie ich do siebie ewentualnie do sejmu. Jak im pomagac sercem a oni nozami nam dziekujom. Pan Tusk i jego ziomki narszajom swiadomie Polske na zaglade. Ta wojna Jzreala za finasowaniem U.S. i E.U. swiadomie wojujom, oby sobie oczyscic tereny a wszystkich przezucic w strone Polski.