ROZPAD PIS! TO JUŻ KONIEC! WAWER UJAWNIA: UPADEK KACZYŃSKIEGO…

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Start w wyborach samorządowych Konfederacji razem z Bezpartyjnymi Samorządowcami, ocena rządów Donalda Tuska czy podsłuchiwanie polityków PiS Pegasusem były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Michałem Wawerem, posłem Konfederacji, w ramach “Raportu Gońca”. Michał Wawer odniósł się też do protestów rolników, czy postępowania ministra rolnictwa na czele z Czesławem Siekierskim i Michałem Kołodziejczakiem. Poseł Konfederacji skomentował również dalsze plany jego formacji politycznej.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#kaczyński #pis #jarosławkaczyński #konieckaczyńskiego #wawer #konfederacja #michałwawer