Rozmowa @RMF24.pl Mamy brak wspólnej linii w nowej koalicji, która się formuje…

Rozmowa @RMF24.pl 👇🏻
Mamy brak wspólnej linii w nowej koalicji, która się formuje. Oni nie mają dokonanego podziału ani wpływu w rządzie, ani tego, jak ma być zarządzany Sejm. Mieliśmy mnóstwo przerw, mieliśmy prawdziwy pokaz braku decyzyjności. Ostatecznie Platforma nie zgłosiła Prezydium węższego dlatego, że przegrałaby głosowanie, przegłosowana przez Polskę 2050, PSL, Konfederację i PiS. Być może nawet też Lewicę. Ponieważ wszyscy uważali, że Prezydium powinno być szersze. Platforma po prostu puściła sprawę na żywioł, powiedziała: chcecie wybrać Konfederację do Prezydium, proszę bardzo, wybierajcie – i to się stało! Natomiast PiS przedstawił kandydata niewybieralnego, nie został wybrany. Teraz pytanie, czy będą trwać w uporze i robić z siebie męczenników, czy dadzą kogoś, kto chce pracować!