Rozliczenie izraelskiej armii? Kto zastąpi Grupę Wagnera? Nowakowski, Krzyżanowski, Masztafiak

👉 „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY” – NAJNOWSZA KSIĄŻKA BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY:

📚 PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY”:

📚 RADZIEJEWSKI & BUDZISZ W PAKIECIE! SPRAWDŹ PRZEDPREMIEROWE KSIĄŻKI, KTÓRE POZWOLĄ ZROZUMIEĆ KONTEKST STRATEGICZNY:

🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:

🔔 PIERWSZE POLSKIE WYDANIE KSIĄŻKI „ASTROPOLITIK. KLASYCZNA GEOPOLITYKA W ERZE KOSMICZNEJ” ZNAJDZIESZ W NASZEJ KSIĘGARNI:

Dwutygodnik Zagraniczny Nowej Konfederacji z udział Marka Nowakowskiego, Marcina Krzyżanowskiego oraz Gabrieli Masztafiak, a w nim:
✅ Zawieszenie broni Izrael-Palestyna ,
✅ Rola Kataru i Egiptu w trwających negocjacjach,
✅ zbliżające się rozliczenia w izraelskiej armii,
✅ turecki prezydent w Algierii
✅nowa afrykańska układanka: USA-Turcja-Francja-Rosja,
✅ grupa Wagnera w Republice Środkowoafrykańskiej zostanie zastąpiona przez Amerykanów?

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook: