„Rozbieżne interesy!” Anna Bryłka BARDZO MOCNO o relacjach z Ukrainą. Mówi o SZANTAŻU

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Akcesją Ukrainy do Unii Europejskiej, przyszłość tego państwa, polsko-ukraińskie spory, pakt migracyjny Unii Europejskiej, czy nowy traktat unijny były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Anną Bryłką, wiceprezesem Ruchu Narodowego, w ramach programu „Raport Gońca”. Anna Bryłka skomentowała również skandaliczne słowa Jana Pietrzaka i odniosła się do tego jak Prawo i Sprawiedliwość radzi sobie jako opozycja i jak Platforma Obywatelska radzi sobie jak partia rządząca.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#bryłka #annabryłka #konfederacja #Polska #Ukraina #UniaEuropejska #Europa #migranci #Pietrzak

1. BRAWO PANI ANNO STO % RACJA . W PUNKT I NA TEMAT
    TAK TRZYMAĆ . OD CZEGO SĄ PRZEJŚCIA GRANICZNE W CAŁEJ
    UNII EUROPEJSKIEJ I DLACZEGO PROCEDURY O UBIEGANIE SIĘ W URZĘDACH EMIGRACYJNYCH O POBYT ,CZASOWY LUB STAŁY
    NIE SĄ PRZESTRZEGANE .. POLSKA PRZYJĘŁA 17 MILIONÓW
    UCHODZCÓW WOJENNYCH Z UKRAINY . Z TEGO CO WIEMY TO
    POLSKIE WŁADZE WYDAŁY MILION DWIEŚCIE TYSCIĘCY PESELI
    DLA MATEK Z DZIEĆMI UKRAIŃSKIMI . POLSKA ADMINISTRACJA
    SKARBOWA NIE PODAJE DANYCH O ZAKŁADANYCH FIRMACH
    PRZEZ OBYWATELI UKRAINY . A MUSIMY MIEĆ SWIADOMOŚĆ ,ZE
    PRZED WOJNĄ , KTÓRA TOCZY SIĘ NA TERENIE UKRAINY W
    POLSCE PRACOWAŁO PONAD TRZY MILIONY UKRAIŃCÓW .
    ŚMIAŁO MOŹNA ZAŁOŹYĆ , ŹE RAZEM Z TYMI MATKAMI Z DZIEĆMI ,STANOWIĄ GRUPE 5÷6 milionów A GDZIE SĄ JESZCZE CI CO MOGĄ U NAS PRZEBYWAĆ PO PRZEKROCZENIU LEGAL-NEGO POBYTU LUB TZW TROCHE TU TROCHE TAM ZGODNIE Z
    PRZEPISAMI UNII EUROPEJSKIEJ . POPRACUJĄ PARE MIESIECY W POLSCE POTEM W INNYM KRAJU UNII EUROPEJSKIEJ ,WRA-CAJĄ DO POLSKI I Z POWROTEM NA UKRAINE . SWOISTE POŁĄCZENIE UCHODZCY WOJENNEGO Z TURYSTĄ EKONOMI-CZNYM . NIKT NIE PROWADZI EWIDENCJI POBYTU .
    NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM SĄ TE SWIADCZENIA SOCJALNE Z ZUSU . DLACZEGO MAMY TAKI OGROMNY DEFICYT W TEGO
    ROCZNYM BUDŹECIE ?????? A MIAŁO BYC TAK DOBRZE I BEZ
    DEFICYTÓW . POZDRAWIAM . SZCZĘŚĆ BOZE NA TEN NOWY ROK.

2. Przecież państwo polskie ma narzędzia … cła,podatku staż graniczą,deportacje, zniesienie darowizn tj zasiłków, dodatków, zniesienie peseli. Weryfikacja osób z u czy faktycznie pracują . Zniesienie świadczeń typu emerytury i renty ( no chyba że obywatel u pracował uczciwie w PL ). Ale jeśli, prawdopodobnie,może , chyba, jest się na wiadomych nagraniach wiadomo z kim i skąd….to chyba nie ma się wyjścia

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej