Rolnicy walczą o swoje w Medyce – Konfederacja na granicy! #ProtestRolników

Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @GrzegorzBraunTV

#Konfederacja #Medyka
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Rolnicy walczą o swoje w Medyce – Konfederacja na granicy

1. Kiedy Konfederacja wesprze demonstracje rolnicze siłą swoich zwolenników? Kilkaset tysięcy dziarskich Konfederatów pomogłoby. Ale tak nie jest. Chłopi się motaja, iepotrzebnei rodmawiają z dupą – czyli ministrami, premierem lub prezydentem. A ci wprost mówią, to nie my, to Unia. Ale chłopi nie wiedzą, że ponoć Unia Europejska, to demokracja i parlamet w Brukseli. Parlament UE rządzi, zatem Czarneckie, Szydła i inni euro… osły, czy zdrajcy? Zło w Brukseli. Ta ukochana wolność i demokracja Zachodu polega na tym, że rządzące byłą Polską rody czerwonyc zawsze mogą powiedzieć i mówią, to nie my, to Unia doi i wydaje rozkazy. Oni niewinni… ale do koryta i pieniędzy unijnych pierwsi. PZPR już im niepotrzebny. Demokracja identyczna z moskiewską lat 1945 – 1989 r.