RodziceJeśli otrzymaliście grzywnę w celu przymuszenia do szczepień w ciągu osta…

Podobne

Udostępnij


Rodzice❗️Jeśli otrzymaliście grzywnę w celu przymuszenia do szczepień w ciągu ostatnich 10 lat, macie tylko 30 dni od 16.11.2023 r. do 15.12.2023 r. żeby odzyskać pieniądze od rządu (reprezentowanego przez wojewodę lub sanepid wojewódzki) na podstawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 9 maja 2022 r. To łącznie ok. 13 milionów złotych grzywien nałożonych na rodziców, żeby nielegalnie wymusić szczepienia.

Należy pilnie wysłać (listem poleconym lub przez ePUAP) wniosek (do pobrania na stronie) do wojewody lub wojewódzkiego sanepidu (w zależności od tego, kto nałożył grzywnę) o wznowienie postępowania i umorzenie grzywny.

Uwaga!

Nie mamy wpływu na to jak zachowają urzędy, ale mamy dowód, że z mocy prawa ich działanie było nielegalne, co zostało potwierdzone przez trybunał. Walka trwa, a w razie odmowy wznowienia postępowania i umorzenia, sądy będą urzędnika zmuszać do realizacji prawa zgodnie z kodeksem postępowania administracyjnego.

PODAJCIE DALEJ!
Link do strony z wnioskiem pod postem 👇

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP Justyna Socha #KonfederacjaKoronyPolskiej #Szczepienie #Przymus #Dzieci #Odszkodowanie #TrybunałKonstytucyjnyŹródło

spot_img