Robimy to, czego w Polsce nie robi prawie nikt, a mianowicie czytamy dokumenty unijne i wyciągamy z nich wnioski. Widać, że jest pełna kontynuacja polityki unijnej pomiędzy Platformą Obywatelską i PiSem. Trwa konstruowanie niezależnych dochodów podatkowych Unii Europejskiej – niezależnych od Państwa Polskiego. Premier Donald Tusk, który na poziomie retoryki w polskich mediach mówił, że federalnych planów nie będzie popierał, w rzeczywistości popiera dokładnie to, czego Mateusz Morawiecki twierdzi, że nie wspierał, nie budował i nie proponował, czyli konstruowanie europodatków. Pełna kontynuacja!

1. Do tych co tak ochoczo plują , co zrobiłeś ty i reszta społeczeństwa? A no tak komentarze na fb. Obwiniasz polityków? To ten tępy skłócony naród nic nie robi! Oni bynajmniej informują opinie publiczna o tej sytuacji.