Robimy coś, co wydawało się niemożliwe! Łączy nas wolność! Dariusz Kacprzak

Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy. Łączy nas wolność! To hasło to klucz do zrozumienia samorządów.
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów:

#KonfederacjaBezpartyjni #DariuszKacprzak #Samorząd
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Robimy coś, co wydawało się niemożliwe! Łączy nas wolność! Dariusz Kacprzak

1. ja tam was kocham, ale co ma wolność z jednym wielkim molochem do czynienia, który łatwo szybklo jednym ruchem załatwić, czy wolnością nie byłoby mierzyć siły na zamiary, więcej mniejszych lotnisk jest bezpieczniejsze, bardziej dostępne, są mniejszym ryzykiem. Każdy Rzymianin Państwu powie, lepsze wiele małych źródełek co cały czas robią kap,kap,kap… 😉 niż nie do okiełznania strumieeń który może niszczyć… Gdzie wolność, a gdzie #@Zachęcanie@# ludzi do Służby Wojskowej przez tworzenie Akademii Wojskowych, gdzie można równolegle zdobywać zawody, ciesielski, murarski, kuchaarski!!! a gdzie obowiązkowy pobór? Więc może szanowni Państwo poparli by Ustawę o obowiązkowym poborze dzieci I wnuków: premierów, ministrów, posłów, sedziów, prokuratorów, do odbywania Służby Wojskowej, wieloletniej, na pierwszym miejscu, bez wyjątków, w przypadku zagrożenia wojną, jak również jego braku? Kto nie ma jeszcze wnuków, niech podpisuje umowę, że się zobowiązuje jak posłać w pełnoletniości. Jest to gwarancja super finansowanych jednostek, gwarancja pokoju. Przemyślcie to szanowni Państwo.