#ResetKonstytucyjny Teraz czas na rozmowy z innymi partiami, będziemy je prowadz…

#ResetKonstytucyjny
Teraz czas na rozmowy z innymi partiami, będziemy je prowadzić i będziemy was informować, kto rozmowy pozoruje, a kto jest rzeczywiście otwarty na rozmowę o zakończeniu tego sporu i przyjęciu rozwiązań korzystnych po prostu dla obywateli. Nie dla partii, tylko dla całego społeczeństwa. Tego szukamy, o to będziemy się starać, na to będziemy pracować, niezależnie, ile lat będzie musiało zająć doprowadzenie do takiego kompromisu. Jestem przekonany, że to jest cel warty zaangażowania, do którego będziemy dążyć właśnie jako Konfederacja.

1. Czy w tym momencie to jest najważniesze? Gdy na granicy z Ukrainą źle się dzieje. A co, z Białorusią już stało się normą? Gdy debile we wszystkich spółkach państwowych robią rozpierduchę, gdy kolorowe idiotki zmieniają edukację, gdzie prusak Tusk zmienia w szkołach i w muzeach historię, gdzie UE klepie za Tuska aprobatą wszystkie negatywne ustawy dla Polski‼️.
    Panie Bosak, widzę jak bardzo Konfederacja zrobiła się aktywna. Nie dopuście aby ta szmata brukselka wraz z kolorywi lewakami nie zamienili tego kraju w gruzowisko‼️ Trzeba wyjść na ulicę i pogonić to ścierwo dziś rządzące.💪

2. Panie Bosak. Trzymam kciuki i ku pokrzepieniu serc. Wspomniałam o nieprawdopodobnym „zbiegu okoliczności” w mojej rodzinie związanego z datami urodzin. Babcia, tata ( a jej syn ),ja i moja córka urodziliśmy się 14 dnia miesiąca. Postanowiłam sprawdzić święta, które obchodzimy w tych dniach i wyszło mi coś takiego:
    14.10 – Dzień Edukacji Narodowej ( Babcia )
    14.04 – Dzień Chrztu Polski ( Ojciec )
    14.01 – Dzień Logiki ( Ja )
    14.06 – Dzień Honorowego ŚWIATOWEGO Krwiodawstwa ( Córka )
    O jaką Polskę chcesz walczyć? Jak to o jaką? Przecież ……… Polska … jest tylko jedna! ❤❤❤