REKOMENDACJA WICEMARSZAŁKA BOSAKA DLA WYBORCÓW Z ŁODZI: KAMIL MROCZEK (3.) ” W …

REKOMENDACJA 🇵🇱WICEMARSZAŁKA BOSAKA DLA WYBORCÓW Z ŁODZI: KAMIL MROCZEK (3.)‼

„📢 W wyborach do 🇪🇺 Parlamentu Europejskiego w okręgu łódzkim (nr 6) polecam serdecznie oddać głoś na Kamila Mroczka, „trójkę” na liście 🇵🇱 📢 W wyborach do 🇪🇺 Parlamentu Europejskiego w okręgu łódzkim (nr 6) polecam serdecznie oddać głoś na Kamila Mroczka, „trójkę” na liście 🇵🇱 #DrużynaBosakaKonfederacji!

✅ Kamil Mroczek jest szefem struktur 🇵🇱 Ruchu Narodowego oraz liderem Konfederacji w województwie łódzkim. Ważne są dla niego sprawy lokalnej społeczności, angażuje się w różne inicjatywy oraz jest członkiem rady swojego osiedla. W ostatnich wyborach do Sejmu dzięki swojej pracowitości z piątego miejsca na liście udało mu się przeskoczyć kandydatów z miejsc 2. i 3.

✅ Na co dzień pracuje jako konstruktor zautomatyzowanych linii produkcyjnych, ukończył studia z tytułem magistra inżyniera na Politechnice Łódzkiej na kierunkach automatyka i robotyka oraz mechanika i budowa maszyn.

✅ Kamil w przeszłości reprezentował Polskę na mistrzostwach świata i Europy w lekkoatletyce. Jest też wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski.

✅ Przez lata działalności dał się poznać jako człowiek kompetentny, pracowity, stawiający zawsze na pierwszym miejscu interes Polski. Takich osób w Parlamencie Europejskim nam potrzeba!”

#DrużynaBosaka

81 osób polubiło posta