REKOMENDACJA KRZYSZTOFA BOSAKA DLA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO: PAWE艁 RUDNICKI (NR…

Udost臋pnij

REKOMENDACJA 馃嚨馃嚤KRZYSZTOFA BOSAKA DLA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO: PAWE艁 RUDNICKI (NR 3)

„馃摙 Pawe艂 Rudnicki jest 鈥瀟r贸jk膮鈥 na li艣cie 馃嚨馃嚤 Konfederacji w wyborach do 馃嚜馃嚭 Parlamentu Europejskiego w okr臋gu nr 2, czyli w wojew贸dztwie kujawsko-pomorskim.

鉁 Pawe艂 Rudnicki jest m艂odym i ambitnym dzia艂aczem 馃嚨馃嚤 Konfederacji. Od kilku lat jest zaanga偶owany w wiele inicjatyw patriotycznych w ca艂ym wojew贸dztwie kujawsko-pomorskim. Od trzech lat jest za艣 prezesem ko艂a Ruchu Narodowego we W艂oc艂awku.

鉁 Zawodowo pracuje jako in偶ynier budownictwa, a samo budownictwo jest jego pasj膮.

鉁 Na sta艂e mieszka we W艂oc艂awku. Prywatnie g艂owa rodziny, w kt贸rej jest wzorem dla swojego syna.

鉁 Doskonale wie jakie zagro偶enia dla ca艂ej bran偶y budownictwa nios膮 za sob膮 Europejski Zielony 艁ad i dyrektywa budynkowa. Pracuj膮c w Parlamencie Europejskim zawsze b臋dzie stawia艂 na pierwszym miejscu polski interes narodowy. Dlatego tym bardziej zach臋cam do oddania na niego g艂osu 9 czerwca!”

#Dru偶ynaBosaka

12 os贸b polubi艂o posta

殴r贸d艂o

Do艂膮cz do

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalist贸w.
ZOSTA艃 CZ艁ONKIEM
Mo偶esz zosta膰 r贸wnie偶 sympatykiem