Raport nt. możliwości wycofania przez Polskę zgody na decyzję o zasobach własnych UE

Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów.

#Konfederacja #ZasobyWłasne #UniaEuropejska
————-
Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy!

Polecamy program Bosak & Mentzen:

1. Poruszony temam jest bardzo ważny
    " BARDZO" dla nas Polaków bo chcą nam odebrać nasz dobra!!!
    Sprawa ważna, naciskajcie, informujcie a Polacy niech się obudzą i zaczną czerpać informacje u źródła!
    UE odbiera nam dobra za chwilę wolność, bedziemy landem!!!

2. A co to, poza Unią Europejską nie ma życia? Jakoś Norwegia i Szwajcaria mają się dobrze. Unia to zakamuflowana IV Rzesza Niemiecka i pora przejrzeć na oczy. O możliwości podróżowania bez granic gwarantuje Układ z Schengen. a nie przynależność do UE. Utrzymuje się ludzi w niewiedzy po to, aby tak myśleli, że jak wyjdziemy z UE to wrócimy do PRL. Przede wszyskim z PRL nigdy nie wyszliśmy, a UE to też komuna, może jeszcze gorsza.

3. POLACY OPUSCIC WYSC Z BURDELU SCIEKU O NAZWIE UNIA TO JEST ZAMACH NA POLSKE PRZZ KALIKATURE KORUPCYJNA vunder z kolegami klika z BERLINA W KRAWATACH LAPY BANDA PREXZ OD POLSKI NIE BEDZIE NIEMIEC PLUL POLAKOM W TWARZ SKONCZYLA SIE ZABAWA Z POLAKAMI I 7GRASZKI LAP PRECZ OD POLSKI ODPIERDOLIX AIE !!!!!!!

4. odsłuchałem to 3razy, qrwa ja pierdole, czy wy nigdzy sie nie nauczycie jak sie robi propagande ? a wystarczyło raz nagrac wystąpienie telefonem , odtworzyć i wyłapać braki, poprawić. ale nie tepaki zawsze sobie sami robia pod górę, sośnierz zabierz psy i wypierdalaj.