Raport Najwyżej Izby Kontroli 117 tysięcy niebezpiecznych szczepionek na COV…

❗️❗️❗️

Raport Najwyżej Izby Kontroli ⬇️

117 tysięcy niebezpiecznych szczepionek na COVID z konkretnej, wadliwej serii, zakwestionowanej przez Europejską Agencję Leków, zostało podanych polskim pacjentom.

Ponadto według NIK zutylizowano szczepionki o wartości miliarda złotych (ponad 13 milionów dawek), a kolejne 27 mln 600 tys. dawek o wartości 1,4 miliarda złotych przekazano innym państwom.

Potwierdzają się wszystkie zastrzeżenia Konfederacji dotyczące polityki pandemicznej rządu, wspieranego przez pseudoopozycję z PO, Lewicy i PSL. Zarówno skala niegospodarności, jak i łamanie prawa były przedmiotem krytyki Konfederacji. Jako jedyna siła polityczna idąca pod prąd politycznej i medialnej narracji mieliśmy rację, że chaotyczna, nieroztropna i często złodziejska polityka doprowadzi do zwiększonej umieralności i ogromnych strat finansowych. Z raportu NIK dowiadujemy się, że tak właśnie się stało.

Największą tragedią jest śmierć 200 tysięcy osób, które mogłyby żyć, gdyby rząd z pseudoopozycją nie realizowały tragicznej polityki pandemicznej polegającej na odcinaniu pacjentów od służby zdrowia, zamykaniu ludzi w domach i skupianiu się na walce tylko z jedną chorobą.

Konfederacja rozliczy winnych tej tragedii.

6 osób polubiło posta