Rafał Gawenda: Na 9 czerwca zaplanowano wybory do Europarlamentu. Z województwa…

Podobne

Udostępnij


Rafał Gawenda: Na 9 czerwca zaplanowano wybory do Europarlamentu. Z województwa śląskiego, z 2 miejsca startuje Roman Fritz – Poseł na Sejm RP, na którego oddam swój głos. Dlaczego?

👉 Unia Europejska szykuje nam gigantyczną reformę budowlano-energetyczną, przez którą albo się zadłużymy na setki tysięcy złotych by docieplić domy, albo zostaniemy z nich wywłaszczeni.

👉 Piece na ekogroszek i gaz już nie są „eko”. Lada moment znowu będziemy zmuszani do wymiany pieców, tym razem na pompy ciepła i fotowoltaikę. Przy czym zimą panele słoneczne są bezużyteczne, a pompy generują gigantyczne koszty.

👉 Od lipca ceny prądu pójdą w górę. Będziemy mieć najdroższy prąd w Europie. Średnio 2 razy droższy niż w innych krajach.

👉 Unijny Zielony Ład jest nastawiony na zniszczenie polskiego rolnictwa. Jeśli się uda, to będziemy mieć do wyboru tylko zatrutą żywność z Ukrainy albo mąkę z chrząszczy i syntetyczne mięso od zachodnich koncernów.

👉 Tęczowy faszyzm w szkołach i strefy no-go w miastach to już unijny standard.

Roman Fritz już od dłuższego czasu spotyka się na rozmaitych szczytach międzynarodowych, gdzie skutecznie reprezentuje Polskę wśród środowisk, które tak jak my, sprzeciwiają się unijnej tyranii. Od kiedy został posłem, pracuje za granicą jeszcze intensywniej. A że jest poliglotą, to tym skuteczniej będzie walczył o normalność w Europie.

✅️ Zachęcam do głosowania na „dwójkę” Konfederacji w woj. śląskim. Roman Fritz jest rodowitym Ślązakiem i nie da sobie tam „w kaszę dmuchać”. Ma szansę być jak kiedyś Nigel Farage. I to bodaj w pięciu językach.

Polecam tego kandydata 🙂

Materiał wyborczy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

#RomanFritz #FritzDoEuroparlamentu #Eurokołchoz #RafałGawenda #śląskie #DrużynaBrauna #ChcemyŻyćNormalnie #Konfederacja #PreczzEurokomuną



Źródło

9 KOMENTARZE

 1. Budujemy Ojczyznę Suwerenów
  Suwerenie przyłącz się do nas, razem odbudujemy świetność Naszej Ojczyzny – Rzeczypospolitej
  Jesteś Suwerenem i nie jest Ci obojętna przyszłość Ojczyzny?
  Przyłącz się do zespołu Patriotów, którzy z troski o Jej losy pracują społecznie i ofiarują nieodpłatnie swoje zdolności i czas.
  Jeżeli pragniemy Wolnej i Wspaniałej Rzeczypospolitej dla nas i naszych dzieci, musimy zacząć jej odbudowę już teraz wspólnymi siłami. Każdy z nas może zaoferować swoje doświadczenie i zdolności jakie posiada i przyłączyć się do powstających zespołów roboczych, które już dzisiaj wypracowują struktury przyszłego Niepodległego Państwa .
  Potrzebni są: prawnicy, lekarze, sędziowie, nauczyciele, rolnicy, przedsiębiorcy i rzemieślnicy, informatycy, finansiści …

  Zapraszamy do współpracy poniżej linki. Rzeczpospolita Polska „II RP Kancelaria
  http://www.2rp.info.pl Prezesa Rady Ministrów https://2rp.info.pl/obwieszczenia ul. Handlowa 1, 06-560 Konopki
  https://2rp.info.pl/utworz-urzad tel/fax/236532145, e-mail [email protected]

 2. Jakoś takoś pan Braun -Grześ szczęść boże, nie mówi nigdy o tym że,123 lata niewoli i zaborów zawdzięczamy 7-iu biskupów i Prymasowi którzy należeli do „Targowicy” (w proteście przeciw Konstytucji 3-go Maja) Po nazwisku : – 1. Prymas Michał Jerzy Poniatowski – 2.bp.Chełmski Wojciech Skarszewski, – 3. bp. Żmudzki Jan Stefan Giedroyć, – 4. bp. Poznański Antoni Onufry Okęcki, – 5. bp. Łucki Adam Naruszewicz, – 6.bp. Wileński Ignacy Jakub Massalski, – 7. bp. Inflancki Józef Kossakowski, – 8. bp. Przemyski Michał Sierakowski. O takich kreaturach jak Szczęsny Potocki, Xawery Branicki, czy Seweryn Rzewuski lepiej nie wspominać ! A całej tej bandzie błogosławił i życzył powodzenia na uroczystym połączeniu Targowiczan Litwy i Polski, Papież Pius VI. tzw. Konfederacja Obojga Narodów

spot_img