RADZIEJEWSKI: W CO GRAJĄ NIEMCY ZAMYKAJĄC GRANICĘ Z POLSKĄ? – LIVE | Q&A

🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:
🎬 OGLĄDAJ NAJNOWSZY ODCINEK ”POMÓWMY REALNIE” Z RYSZARDEM SCHNEPFEM:
📚 RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ – „ASTROPOLITIK. KLASYCZNA GEOPOLITYKA W ERZE KOSMICZNEJ”:
👉 ZOBACZ KSIĄŻKĘ B. RADZIEJEWSKIEGO „MIĘDZY WIELKOŚCIĄ A ZANIKIEM. RZECZ O POLSCE W XXI w.”:
🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

Bartłomiej Radziejewski podczas LIVE i Q&A Nowej Konfederacji komentuje najistotniejsze kwestie geopolityczne minionego tygodnia oraz odpowiada na Państwa pytania.

W tym odcinku Bartłomiej Radziejewski analizuje działania niemieckich władz federalnych, które zapowiedziały wprowadzenie kontroli na granicy z Polską. Czy to oznacza, że do Polski zaczynają spływać od sąsiadów rachunki za aferę wizową? A ponadto, o amerykańskich pieniądzach, które zasilą polski program zbrojeniowy. Czy istotnie wzmocnią one bezpieczeństwo wschodniej flanki NATO?

⏩ Wspieraj nas poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook: