RADZIEJEWSKI: USA PRZEGRYWAJĄ NA BLISKIM WSCHODZIE? – LIVE | Q&A

Podobne

Udostępnij

👉 „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY” – NAJNOWSZA KSIĄŻKA BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY:
🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:
🔔 PIERWSZE POLSKIE WYDANIE KSIĄŻKI „ASTROPOLITIK. KLASYCZNA GEOPOLITYKA W ERZE KOSMICZNEJ” ZNAJDZIESZ W NASZEJ KSIĘGARNI:

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

📢 UWAGA! DZIŚ WYJĄTKOWO SPOTYKAMY SIĘ O 20:00!

Bartłomiej Radziejewski podczas LIVE i Q&A Nowej Konfederacji komentuje najistotniejsze kwestie geopolityczne minionego tygodnia oraz odpowiada na Państwa pytania.

Bliski Wschód wrze, a w samym środku wrzącego konfliktu znajduje się Anthony Blinken – Sekretarz Stanu USA, który odbył szereg spotkań z przywódcami regionu. Izrael zdaje się ignorować amerykańskie próby wypracowania rozejmu z Hamasem, uzależniając jakiekolwiek zawieszenie broni od uwolnienia przetrzymywanych zakładników. W międzyczasie, w Stanach Zjednoczonych drastycznie spada poparcie dla Joe Bidena. Czy właśnie tak USA przegrywają Bliski Wschód?

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook:
👍 Twitter:
👍 LinkedIn:

🔴 WSPIERAJ NOWĄ KONFEDERACJĘ:

#Radziejewski #LIVE #Izrael #Gaza #Palestyna #USA #BliskiWschód #Japonia #G7

żródło

20 KOMENTARZE

  1. Netanjahu w pocie czoła pracuje też nad budową arabskiej koalicji anty izraelskiej i szerzy uczucie nienawiści do Izraela, niwecząc plany na porozumienie “Abrahama” i inne pokojowe koncepcje w regionie. Negocjująca ostatnio z Izraelem Arabia Saudyjska oświadczyła, że nie będzie żadnych rozmów przed wprowadzeniem w życie 181 rezolucji ONZ, czyli utworzenia realnego palestyńskiego państwa.Były dyrektor francuskiej Szkoły Wojennej w Paryżu, gen. Vincent Desportes uważa, że Netanjahu wprowadza Izrael w pułapkę Hamasu. Izrael wie teraz, że ma dwóch wrogów, taktycznym są terroryści Hamasu, a strategicznym jest światowa opinia publiczna.
    https://naszeblogi.pl/68190-izrael-strefa-gazy-strefa-smierci

  2. i oczywiście USA nie przegrywa na B.W. Czy Saudowie wrócili do stołu? Bo jak tak, to wszystko po staremu. Statki US jednak lepsiejsze od tych chińskich, na większym wypasie.
    Poza tym będą kolejne próby moim zdaniem. Do przetestowania jest siła militarna ChRL. Wszyscy muszą zobaczyć, kto pływa bez gaci.

  3. okres przejściowy oczywiście nie minął. Czy w Pana książce jest rozdział o walucie? W czym są handlowane towary i surowce? W czym rozliczane kontrakty term.? Obligacje? W czym jest gromadzony kapitał? Jaki pieniądz, przez kogo emitowany, przez kogo zarządzany? Jak ma wyglądać krwioobieg globalnej wymiany? Okres przejściowy minie dopiero po nowym Bretton Woods.

  4. Czlowieku czy ty jesteś na promie Polonia i płyniesz np. YSTAD I JEST SZTORM I TAK SIE BUJASZ W KABINIE LUB MASZ W DU….E OWSIKI BO SIE TAK KRECISZ SIEDZ SPOKOJNIE NA FOTELU I MOW SPOKONIE NIE BUJAJ SIE NIE GESTYKULUJ ITP. panuj nad mową ciała swojego Panie prelegencie.

  5. Panie Bartłomieju, a co amerykańskie wojsko robi w Syrii. Z tego co wiem, rząd syryjski ich nie zaprosił do Syrii, a tam gdzie są w Syrii to jeszcze jest terytorium syryjskie a nie amerykańskie. Bardzo ładnie że się pan martwi o utratę wpływów U.S na bliskim wschodzie, ale nie wytłumaczył pan, czy na przykład ja zwykły zjadacz chleba, też się ma tym martwić. Inaczej mówiąc czy to ma jakies znaczenie dla Polski.

spot_img
Poprzedni artykuł
Następny artykuł