RADZIEJEWSKI: O CO OBECNIE TOCZY SI臉 GRA USA-CHINY? – LIVE | Q&A

Udost臋pnij

馃憠 „NOWY PORZ膭DEK GLOBALNY” – NAJNOWSZA KSI膭呕KA BART艁OMIEJA RADZIEJEWSKIEGO JU呕 W PRZEDSPRZEDA呕Y:
馃敶 WSZYSTKIE TRE艢CI NK CZYTASZ I OGL膭DASZ TERAZ ZA DARMO DZI臉KI WSPARCIU DARCZY艃C脫W. ZOSTA艃 JEDNYM Z NICH!:
馃敂 PIERWSZE POLSKIE WYDANIE KSI膭呕KI „ASTROPOLITIK. KLASYCZNA GEOPOLITYKA W ERZE KOSMICZNEJ” ZNAJDZIESZ W NASZEJ KSI臉GARNI:

鈴 Wspieraj bezpo艣rednio nasz kana艂 YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
馃敂 SUBSKRYBUJ NOW膭 KONFEDERACJ臉: 馃敂
馃敶 ODWIED殴 KSI臉GARNI臉 NK:

馃摙 UWAGA! DZI艢 WYJ膭TKOWO SPOTYKAMY SI臉 O 20:00!

Bart艂omiej Radziejewski podczas LIVE i Q&A Nowej Konfederacji komentuje najistotniejsze kwestie geopolityczne minionego tygodnia oraz odpowiada na Pa艅stwa pytania.

W tym odcinku szef NK analizuje efekt wczorajszego spotkania Bidena z Xi w San Francisco, na marginesie szczytu APEC. Czy ustalenia Joe Bidena z Xi Jinpingiem przynios膮 zmiany w relacjach na linii USA-Chiny? O co obecnie toczy si臋 rywalizacja tych dw贸ch supermocarstw?

馃敂 ZAPISZ SI臉 DO NEWSLETTERA I B膭D殴 NA BIE呕膭CO Z WSZYSTKIMI TRE艢CIAMI NK:

鈴 Wspieraj Nas r贸wnie偶 na Patronite. Zosta艅 naszym patronem:

Nasze media:
馃憤 Facebook:
馃憤 Twitter:
馃憤 LinkedIn:

馃敶 WSPIERAJ NOW膭 KONFEDERACJ臉:

#Radziejewski #LIVE #USA #Chiny #Biden #xijinping

偶r贸d艂o

1. W kolejnej UTOPII to jest z wiar膮 w WOLNY RYNEK LIBERALIZM EKSPORTUJE wojny sprawiedliwe dla obrony DEMOKRACJI?! Polska po odbiciu si臋 od 艣ciany MOSKIEWSKIEGO ZAKONU dryfuje ku 艢CIANIE?! ANTYROSYJSKO艢膯 przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH, banderowskich, bandyckich korzeni z EKONOMI膭 呕YDOWSK膭?! W trwaj膮cej WOJNIE O PIENI膭DZ Song Hongbing opisa艂 jak doskonali si臋 sztuk臋 wywo艂ywania kryzys贸w, aby na nich zarabia膰. Nie o ZEMST臉, lecz PAMI臉膯 chodzi. Co zosta艂o z czas贸w walki Z艁A ze Z艁EM, to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM, kiedy brakiem lojalno艣ci wobec Polski wykaza艂y si臋 MNIEJSZO艢CI NARODOWE : 呕YDOWSKA i UKRAI艃SKA. Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATY艃 by艂a RZE殴 WO艁Y艃SKA. Dzi艣 Polsce w ramach 呕YDOWSKIEJ REWOLUCYJNIE UKSZTA艁TOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ po 呕YDOBOLSZEWI殴MIE, kt贸ry przej膮艂 w dzia艂aniu rosyjski rasizm do艣wiadczamy 呕YDOBANDERYZMU, kt贸ry zintensyfikowa艂 militaryzacj臋 handlu wojn膮 i pokojem. Jak miecz Demoklesa wisi nad Polsk膮 wystawiony 偶ydowski rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE. Na tle globalnego konfliktu USA-Chiny walcz膮 za sob膮, a Polska jest p艂atnikiem tego militarnego konfliktu.

2. Panie Bart艂omieju, czy Pan wie 偶e w Chinach g艂贸wne rz膮dy sprawuje 7-io osobowe kolegium KPCh ( takie TURBO-biuro polityczne) , a Xi jest jego emanacj膮, oni go powo艂ali i zapewne oni s膮 w艂adni go odwo艂a膰. Chi艅czycy s膮 zbyt m膮drzy aby dopu艣ci膰 do SAMODZIER呕AWIA, maj膮c na wzgl臋dzie niedawn膮 nauczk臋 z Mao i do czego to doprowadzi艂o.
    Trudno wi臋c chyba m贸wi膰 o klasycznej dyktaturze, i w tym kontek艣cie Xi ma racj臋, 偶e obra偶a si臋 za okre艣lenie "dyktator".

3. kiedy usa nie b臋d膮 mog艂y dor贸wna膰 militarnie chinom. dobre pytanie. 艣ledz臋 np. osi膮gni臋cia bojowego lotnictwa opartego na chi艅skiej serii J. to po prostu blama偶. lataj膮ce rupiecie. no a 400 g艂owic atomowych wobec 6000 ameryka艅skich m贸wi samo za siebie. jak na razie chrl wiedz膮 doskonale 偶e zostan膮 wbite w grunt przez usa i tylko i wy艂膮cznie dlatego nie pomagaj膮 znacz膮co rosji i nie atakuj膮 Tajpei. pytanie czy klas臋 durnych judeochrze艣cija艅skich elit ameryka艅skich sta膰 na podj臋cie decyzji o zniszczeniu tego monstrum jakim s膮 obrzydliwe chiny?