RADZIEJEWSKI: O CO OBECNIE TOCZY SIĘ GRA USA-CHINY? – LIVE | Q&A

Podobne

Udostępnij

👉 „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY” – NAJNOWSZA KSIĄŻKA BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY:
🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:
🔔 PIERWSZE POLSKIE WYDANIE KSIĄŻKI „ASTROPOLITIK. KLASYCZNA GEOPOLITYKA W ERZE KOSMICZNEJ” ZNAJDZIESZ W NASZEJ KSIĘGARNI:

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

📢 UWAGA! DZIŚ WYJĄTKOWO SPOTYKAMY SIĘ O 20:00!

Bartłomiej Radziejewski podczas LIVE i Q&A Nowej Konfederacji komentuje najistotniejsze kwestie geopolityczne minionego tygodnia oraz odpowiada na Państwa pytania.

W tym odcinku szef NK analizuje efekt wczorajszego spotkania Bidena z Xi w San Francisco, na marginesie szczytu APEC. Czy ustalenia Joe Bidena z Xi Jinpingiem przyniosą zmiany w relacjach na linii USA-Chiny? O co obecnie toczy się rywalizacja tych dwóch supermocarstw?

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook:
👍 Twitter:
👍 LinkedIn:

🔴 WSPIERAJ NOWĄ KONFEDERACJĘ:

#Radziejewski #LIVE #USA #Chiny #Biden #xijinping

żródło

11 KOMENTARZE

  1. W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK LIBERALIZM EKSPORTUJE wojny sprawiedliwe dla obrony DEMOKRACJI?! Polska po odbiciu się od ściany MOSKIEWSKIEGO ZAKONU dryfuje ku ŚCIANIE?! ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH, banderowskich, bandyckich korzeni z EKONOMIĄ ŻYDOWSKĄ?! W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ Song Hongbing opisał jak doskonali się sztukę wywoływania kryzysów, aby na nich zarabiać. Nie o ZEMSTĘ, lecz PAMIĘĆ chodzi. Co zostało z czasów walki ZŁA ze ZŁEM, to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM, kiedy brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA. Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ była RZEŹ WOŁYŃSKA. Dziś Polsce w ramach ŻYDOWSKIEJ REWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ po ŻYDOBOLSZEWIŹMIE, który przejął w działaniu rosyjski rasizm doświadczamy ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem. Jak miecz Demoklesa wisi nad Polską wystawiony żydowski rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE. Na tle globalnego konfliktu USA-Chiny walczą za sobą, a Polska jest płatnikiem tego militarnego konfliktu.

  2. Panie Bartłomieju, czy Pan wie że w Chinach główne rządy sprawuje 7-io osobowe kolegium KPCh ( takie TURBO-biuro polityczne) , a Xi jest jego emanacją, oni go powołali i zapewne oni są władni go odwołać. Chińczycy są zbyt mądrzy aby dopuścić do SAMODZIERŻAWIA, mając na względzie niedawną nauczkę z Mao i do czego to doprowadziło.
    Trudno więc chyba mówić o klasycznej dyktaturze, i w tym kontekście Xi ma rację, że obraża się za określenie "dyktator".

  3. kiedy usa nie będą mogły dorównać militarnie chinom. dobre pytanie. śledzę np. osiągnięcia bojowego lotnictwa opartego na chińskiej serii J. to po prostu blamaż. latające rupiecie. no a 400 głowic atomowych wobec 6000 amerykańskich mówi samo za siebie. jak na razie chrl wiedzą doskonale że zostaną wbite w grunt przez usa i tylko i wyłącznie dlatego nie pomagają znacząco rosji i nie atakują Tajpei. pytanie czy klasę durnych judeochrześcijańskich elit amerykańskich stać na podjęcie decyzji o zniszczeniu tego monstrum jakim są obrzydliwe chiny?

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj