RADZIEJEWSKI: KONIEC MARZEŃ O WYGRANEJ UKRAINY? CZY POLSKA BĘDZIE KRAJEM BEZPRAWIA? – LIVE | Q&A

👉 „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY” – NAJNOWSZA KSIĄŻKA BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY:
👉”CZY CHINY JUŻ WYGRAŁY?” – RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ KSIĄŻKI NA:
🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:
🔔 PIERWSZE POLSKIE WYDANIE KSIĄŻKI „ERA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI” ZNAJDZIESZ W NASZEJ KSIĘGARNI:

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

Bartłomiej Radziejewski podczas LIVE i Q&A Nowej Konfederacji komentuje najistotniejsze kwestie geopolityczne minionego tygodnia oraz odpowiada na Państwa pytania.

W Polsce doszło do zmiany rządu – Mateusz Morawiecki przekazał władzę Donaldowi Tuskowi, który stanął na czele większości sejmowej złożonej z wielu środowisk. Czy ostatnie działania nowego rządu mieszczą się w granicach praworządności? Obserwujemy spór o media publiczne, w których doszło do zmian, budzących wątpliwości prawników. Dodatkowo, zastanowimy się nad bankructwem polityki Zachodu wobec Ukrainy – czy to koniec marzeń o ukraińskim zwycięstwie nad Rosją?

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook:
👍 Twitter:
👍 LinkedIn:

🔴 WSPIERAJ NOWĄ KONFEDERACJĘ:

#LIVE #polska #donaldtusk

1. Duża część Polaków to naiwniacy i głupki.Z resztą , czy na zachodzie szczególnie w stanach nie mówi się "Głupi jak Polak" !? Ten naród nigdy niczego nie nauczył się z historii a powiedzenia "Gdzie się kłócą dwaj Polacy są trzy zdania jak widać jest prawdą.

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej