RADZIEJEWSKI: CZY BLISKI WSCHÓD POGRĄŻY SIĘ W WOJNIE? – LIVE | Q&A

👉 WESPRZYJ WYDANIE NOWEJ KSIĄŻKI BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY”:
🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:
🔔 PIERWSZE POLSKIE WYDANIE KSIĄŻKI „ASTROPOLITIK. KLASYCZNA GEOPOLITYKA W ERZE KOSMICZNEJ” ZNAJDZIESZ W NASZEJ KSIĘGARNI:

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

Bartłomiej Radziejewski podczas LIVE i Q&A Nowej Konfederacji komentuje najistotniejsze kwestie geopolityczne minionego tygodnia oraz odpowiada na Państwa pytania.

W tym odcinku spojrzenie na Bliski Wschód, który pogrąża się w coraz większych niepokojach po ataku na Izrael. Świat muzułmański coraz bardziej otwarcie wspiera Palestynę, a prezydent Turcji nazywa Hamas „grupą mudżahedinów walczących w obronie swojej ziemi”. W międzyczasie, do Izraela przybywają najważniejsi przywódcy świata, na czele z prezydentem Joe Bidenem. Zapowiada on bezwarunkowe wsparcie dla Izraela, lecz także pomoc finansową dla Strefy Gazy. O co toczy się bliskowschodnia gra?

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook:
👍 Twitter:
👍 LinkedIn:

🔴 WSPIERAJ NOWĄ KONFEDERACJĘ:

#Radziejewski #LIVE #Izrael #Gaza #Palestyna #USA #BliskiWschód

1. Ale z uni trze będzie wyjść bo unia jest skończona ekonomicznie i demograficznie. Tu jest problem. Jak słyszę słowo „komisarz” to łapę się za głowę. Już raz byliśmy w kołchozie sowieckim. Nigdy więcej. Nie ma 3 drogi dla uni hehe to jest jasne. Przerost wszystkiego tylko nie gospodarek. To oni będą ciągnąć nas w dół. Ucieczka firm, ucieczka mózgów, klimatyczne pitu pitu, regulacje od długości płomienia świecy po kredyty dobre dla wszystkich. Szkoda czasu na te głupoty. Za parę lat temat wyjścia nasili się i to bardzo.