RACHUNKI ZA PRĄD WZROSNĄ NAWET O 80% – Prezes URE zatwierdził taryfy na 2024 r…

Podobne

Udostępnij


⛔ RACHUNKI ZA PRĄD WZROSNĄ NAWET O 80% – Prezes URE zatwierdził taryfy na 2024 rok i ceny są DRAMATYCZNE🤯

✅ Prezes URE zatwierdził taryfy na 2024 rok na sprzedaż energii pięciu tzw. sprzedawcom z urzędu oraz 5 największym spółkom dystrybucyjnym. Są one niższe o 31,3 proc. w stosunku do taryf zatwierdzonych na 2023 r. Prognozy na drugą połowę roku są zatrważające. W niektórych przypadkach ceny za prąd wzrosną aż o 80%‼🤨

‼ Dodatkowo, w okolicach czerwca kończy się tzw. tarcza energetyczna, która zamraża ceny energii. Oczywiście wszyscy płacimy za nią w formie podatków, ale faktem jest, że koszt prądu nie jest w tej chwili tak odczuwalny, jak dopiero BĘDZIE.

⛔ Gospodarstwa domowe, które zużywają 1500 kWh i więcej, muszą się liczyć nawet z niemal dwukrotnymi skokami cen. Nie jest to jednak kwestia tego, że elektrownie nagle życzą sobie więcej za to samo. Jak podaje Tauron, 60% CENY ENERGII W TEJ CHWILI STANOWI KOSZT CERTYFIKATU ETS – TO HANDEL POWIETRZEM W RAMACH RELIGII KLIMATYZMU UE‼

Nie będzie normalnych cen energii (ani żadnego innego dobra zresztą), dopóki nie wypowiemy wszystkich samobójczych umów klimatycznych, jakie zawarły poprzednie władze (i jakie zawrze obecna).

✅🇵🇱 Tylko Konfederacja zawsze sprzeciwia się tym bzdurom i systemowemu wpędzaniu Polaków w nędzę. Już w 2021 roku proponowała ustawę ,,Tani Prąd” wprowadzającą radykalne zmniejszenie podatków składających się na cele prądu.

Podajcie dalej‼


32 osób polubiło posta

Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj