Przyszłość Konfederacji bez Brauna i Korwina. Kącki: Nie radzą sobie z ciężarem swojego majestatu

🔔🔔🔔SUBSKRYBUJ🔔🔔🔔
#konfederacja #braun #korwin

Jak przyszłość czeka Konfederację? O wyskokach Grzegorza Brauna, nowej partii Janusza Korwina-Mikkego i obecności Krzysztofa Bosaka w Prezydium Sejmu opowiedział Marcin Kącki, dziennikarz i autor książki „Chłopcy. Idą po Polskę”.

– To jest partia medialna, socialmediowa, pozbawiona charakteru programowego – stwierdza gość programu „Newsroom”. – Sytuacja w Konfederacji jest trudna, oni sobie nie poradzą z ciężarem swojego majestatu – dodaje. W tym momencie partia stoi przed problemem utrzymania Bosaka jako wicemarszałka lub zmiany z klubu na koło po usunięciu z partii Grzegorza Brauna i jego posłów. – Brauna nie da się utrzymać w ryzach jak Korwina (…) Zobaczył, że to gra, która daje mu niezwykłą popularność – odnosi się do skandalicznej sytuacji w Sejmie.

W rozmowie z Małgorzatą Walczak dziennikarz zdradza swoje przypuszczenia co do przyszłości partii i wskazuje, że Braun i Korwin mogą być „ogromnym zagrożeniem” dla Konfederacji.

Szczegółowe informacje na ten temat przeczytasz na stronie

🔔🔔🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔🔔🔔
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska: @wp-pl
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska News: @WirtualnaPolskaNews
🔶🔶🔶 Kanał Didaskalia: @didaskaliaWP
🔶🔶🔶 Kanał Pomysł na Dom: @pomyslnadom
🔶🔶🔶 Kanał Pudelek: @pudelektv
🔶🔶🔶 Kanał Telewizja WP: @telewizjawp6950
🔶🔶🔶 Kanał Klatka po klatce: @klatka.po.klatce
🔶🔶🔶 Kanał Sportowe Fakty: @WPSportoweFaktyYT
🔶🔶🔶 Kanał Vibez: @vibezPL-hv3wp
🔶🔶🔶

1. Dziś antysemitą jest nie ten, kto nienawidzi Żydów, a ten, kogo nienawidzą Żydzi. Nikt, kto się wypowiada na temat tego incydentu nie rozumie (moze celowo), że motywem działania Brauna był protest przeciwko celebracji W SEJMIE święta opartego na wymordowaniu przez ortodoksyjnych Żydów, Greków oraz zhelenizowanych Żydów, ktorych grecy przekonwertowali na wiare w Zeusa.