Przypomnienie: tak wygl膮da dzisiejsza ma艂opolska trasa Grzegorz Braun Zaprasza…

Udost臋pnij

馃敟 Przypomnienie: tak wygl膮da dzisiejsza ma艂opolska trasa Grzegorz Braun鉂楋笍

Zapraszamy kolejno do Skawiny, Zatora, Trzebini i Miechowa. Trzy plenerowe spotkania o 11:00, 13:00 i 15:00, a d艂u偶sze spotkanie otwarte w sali odb臋dzie si臋 w Miechowie o godz. 18:00 (Restauracja Vita, ul. Mickiewicza 3). Wst臋p wolny, mo偶na przynie艣膰 ksi膮偶ki i ga艣nice.

#Skawina #Zator #Trzebinia #Miech贸w #Ma艂opolska #GrzegorzBraun #Dru偶ynaBrauna #Euroko艂choz #PreczzEurokomun膮 #WyboryEuroparlamentarne
#Konfederacja #KonfederacjaKoronyPolskiej

殴r贸d艂o

1 KOMENTARZ

1. Jezus nigdy nie istnia艂 jako czlowiek, to jest kult solarny, s艂o艅ce „umiera” 21 grudnia na tzw. po艂udniowym krzy偶u i przez 3 dni znajduje sie w najni偶szym punkcie i 4 ego dnia „zmartwychwstaje” i zaczyna sie podnosic – dokladnie 24 grudnia. Chrzescijanie 偶yj膮 w potwornym zaklamaniu myslac ze Jezus ponownie przyjdzie na ten swiat i ich zbawi. Jezuici doskonale to wiedza dlatego maja symbol s艂o艅ca, Watykan tez doskonale o tym wie, ze nie bylo fizycznego czlowieka kt贸remu wbijano gwozdzie w nogi i r臋ce. 12 aposto艂贸w i 12 stacji krzy偶owych to 12 znakow zodiaku, jeden z nich to Virgo (dziewica) stad historia ze Jezus jest zrodzony z dziewicy, zdradziecki pocalunek Judasza odnosi sie do konstelacji skorpiona. Wszystko sfabrykowalo Cesarstwo Rzymskie ktore szukalo nowej formuly dla upadajacego systemu a z Jezusa zrobili 偶yda bo zydzi ciagle wzbudzali powstania przeciw Rzymowi wiec w bajeczce Jezus mowi by oddac cesarzowi co cesarskie i placic Rzymowi podatki. Chrzescijanie POBUDKA!

Do艂膮cz do

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalist贸w.
ZOSTA艃 CZ艁ONKIEM
Mo偶esz zosta膰 r贸wnie偶 sympatykiem