Przemysław Wipler: Jako Konfederacja jesteśmy za radykalnym zwiększeniem ochrony…

Podobne

Udostępnij


Przemysław Wipler: Jako Konfederacja jesteśmy za radykalnym zwiększeniem ochrony Polaków przed nieuzasadnionym naruszaniem prywatności. Stop państwu podsłuchowemu! Nieważne kto rządzi, musimy wiedzieć, że byliśmy podsłuchiwani. Prywatność to wartość.Źródło

1 KOMENTARZ

 1. Konfederaci pewnie tego nie widzą, bo większość z nich nie czyta niczego więcej niż posty funkcjonariuszy Konfederacji na FB czy Tik Toku. Zatem warto przypomnieć sobie, że:
  od 20 LAT 🇵🇱 RAZEM DECYDUJEMY O 🇪🇺

  👉 Polski paszport jest jednym z najsilniejszych na świecie. Razem z czeskim i nowozelandzkim, zajmuje obecnie szóste miejsce w rankingu najsilniejszych paszportów świata.

  👆 Henley Passport Index Indeks corocznie klasyfikuje 199 paszportów świata według liczby krajów, do których ich posiadacze mogą podróżować bez konieczności posiadania wizy. W 2006 roku byliśmy na miejscu 16.

  👉 Dzięki obecności w Unii Polska stała się bardziej wiarygodnym partnerem dla innych krajów na całym świecie, a wizyty Polaków są tam bardziej pożądane i oczekiwane.

  Co Konfederacja zrobiła aby Polska była szanowana w świecie, polskie firmy mogły rozszerzać swoją działalność za granicą, a zagraniczne inwestować w Polsce. Co Konfederacja zrobiła dla poprawy bezpieczeństwa Polski, jej rozwoju gospodarczego i pomyślności Polaków?

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj