Przemysław Wipler: Gdybym naprawiał wymiar sprawiedliwości, rozpocząłbym od powo…

Podobne

Udostępnij

Przemysław Wipler: Gdybym naprawiał wymiar sprawiedliwości, rozpocząłbym od powołania do Krajowej Rady Sądownictwa Anny Marii Żukowskiej. To osoba powściągliwa, umiarkowana i z całą pewnością głęboko merytoryczna. Niezacietrzewiona, wolna od uprzedzeń. 😁Źródło

5 KOMENTARZE

 1. Tymczasem merytoryczna opozycja z Konfederacji pomyliła kwotę wolną od podatku z kwotą zmniejszającą podatek. Dla przypomnienia kwota zmniejszająca podatek wynosi 3600 złotych, co przekłada się na kwotę wolną od podatku na poziomie 30 tys. złotych dla pierwszego progu podatkowego (12%).
  Policzenie tego jest banalne.
  30 000 * 12% = 3600.

  Posłowie Konfederacji zgłosili projekt ustawy, w którym zaproponowali, aby KWOTA ZMNIEJSZAJĄCA PODATEK (obecnie 3600 złotych) wyniosła 60 tys. Łatwo się domyślić, że tak skonstruowana ustawa podnosi kwotę wolną od podatku na poziom znacznie wyższy niż 60 tys.

  I pojawia się teraz pytanie, czy politycy Konfederacji są tak niekompetentni, że nie odróżniają kwoty wolnej od podatku i kwoty zmniejszającej podatek, czy celowo napisali ustawę z błędami, która nie ma prawa bytu, aby na odrzuceniu tak napisanej ustawy budować narrację „koalicja nie realizuje własnych deklaracji o kwocie wolnej od podatku”?

  Jesteście niekompetentni, czy jesteście cynicznymi manipulatorami?

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj