PRZEGŁOSOWANE: ODBIERAJĄ NAM GOTÓWKĘ Powyżej 10 000 euro nie kupisz już bez czu…

Podobne

Udostępnij


⛔ PRZEGŁOSOWANE: ODBIERAJĄ NAM GOTÓWKĘ‼ Powyżej 10 000 euro nie kupisz już bez czujnego spojrzenia 🇪🇺 Wielkiego Brata ⛔🤯

🇪🇺 W Parlamencie Europejskim właśnie przegłosowany został projekt zakazujący obrotu gotówką w kwotach powyżej 10 000 euro. Dodać trzeba, że jest to kwota górna, jaką nakłada Unia, a państwa członkowskie mogą ją jeszcze OBNIŻYĆ, jeśli chcą.

⛔ Limit 10 000 euro to jednak nie wszystko. Dodatkowo zakupy za gotówkę powyżej 3 tysięcy euro będą podlegać kontroli. Sprzedawca będzie musiał zweryfikować klienta i zaraportować o transakcji, w przypadku Polski do Generalnemu Inspektoratowi Informacji Finansowej.

Za przepisami głosowali również ,,polscy” europosłowie w tym politycy Trzeciej Drogi, Lewicy i Koalicji Obywatelskiej. Rząd Tuska oficjalnie poparł proponowane przepisy. Gdzie nie ma gotówki, nie ma wolności i samodecydowania. Polska Republika Ludowa 2.0 wita!

Po raz kolejny unijna pętla na europejskiej szyi zaciskana jest pod pretekstem… prania pieniędzy i finansowania terroryzmu. Analogicznie, szpiegowanie naszych wiadomości email i komunikatorów motywowane było walką z pedofilią, tak jakby terroryści, czy pedofile komunikowali się masowo przez Facebooka czy Gmaila. Te absurdalne tłumaczenia tylko potęgują świadomość tego, w jak orwellowskim świecie żyjemy.

Łapy precz od pieniędzy i prywatności Polaków‼

Podajcie dalej‼


378 osób polubiło posta

Źródło

26 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj