Przed kampanią wyborczą mało kto dawał szansę na to, żeby Wielkopolska stała się czwartym w kolejności wchodzącym mandatem Konfederacji. Ostatecznie udało się wyprzedzić jeszcze Śląsk, więc wewnętrzną rywalizację zakończyliśmy na trzecim miejscu. To zasługa całej listy i wszystkich naszych kandydatów!

Nam wciąż mało, dlatego po ułożeniu podstawowych spraw i krótkim urlopie ruszamy w teren, tym razem dziękować wyborcom za ten wynik! Będziemy kolorować ten okręg dalej!

Mój sztab przystąpił już do posprzątania po naszej kampanii – jeśli ktoś ma ochotę zdjąć mój baner i jakoś go wykorzystać, to bardzo proszę!

Dziękuję raz jeszcze za wszystkie oddane głosy❤️

16\u00a0tys. osób polubiło posta

1. Pochodzę z Wielkopolski i sam jestem zdziwiony. Poznań zawsze był ostoją PO i partii lewicowych (jednym z najbardziej) ale jednak Wielkopolanie spoza Poznania mają więcej oleju w głowie, widzę to po moich znajomych i po ludziach z którymi nieraz rozmawiałem – widzą co się dzieje, i wielu odwraca się od dotychczas lewicowych narracji. Jest nadzieja 😉

2. Jeżeli jest tak samo w całej Polsce jak w Północno wschodnim Mazowszu, to następny parlament będziesz konfederacji. A na wyborach prezydenckich na pewno będzie zamieszanie. Najwytrwalsi pisowcy słuchają Zajaczkowskiej, Wielbiciele Tuska widzą coś w Mentzenie! Bryłka skrada serce rolników!