Protest generalny rolników na granicy – nawet 2000 osób Konfederacja jak zawsze…

⛔️ Protest generalny rolników na granicy – nawet 2000 osób‼ 🇵🇱Konfederacja jak zawsze obecna‼ 💪

✅ Stoimy murem za polskimi rolnikami, którzy protestują od 10 lutego przeciw polityce rolnej Brukseli i liberalizacji handlu z Ukrainą. Pamiętajmy, że zalew polskiego rynku towarami z Ukrainy, które nie muszą spełniać unijnych norm, uderza bezpośrednio w polskie rolnictwo.

⛔️ Nie dajcie się jednak propagandzie‼ Unijna polityka nie tylko niszczy Polskę, ale też wspiera ukraińskie agroholdingi i tamtejszych oligarchów, co nie ma kompletnie przełożenia ani na sytuację przeciętnego Ukraińca, ani tym bardziej na działania wojenne‼ Decyzje przeciwko Polsce wylobbowane prawdopodobnie za ogromne łapówki nie są żadną pomocą Ukrainie. Są grubym biznesem oligarchów i eurokratów wysoko ponad głowami zwykłych ludzi.

⛔️ Nie możemy odpuścić‼

Podajcie dalej‼