Prośba o przekazanie dalej szokującej informacji, która wyszła na jaw podczas przesłuchania w Parlamencie Europejskim. Prezes ds. międzynarodowych rynków rozwiniętych w firmie Pfizer, Janine Small, potwierdziła fakt braku znaczenia epidemiologicznego produktu Pfizera. To oznacza, że szczepionka Covid-19 nigdy nie była testowana pod kątem zatrzymania transmisji wirusa zanim została wprowadzona na rynek.

Jak podaje Rob Roos, członek Parlamentu Europejskiego reprezentujący Holandię, ta informacja skłania do refleksji. Czy faktycznie zaszczepienie się miało służyć przeciwdziałaniu szerzeniu się wirusa, czy też było tylko wymysłem, który pchnął miliony ludzi do decyzji o szczepieniu?

Tłumaczenie: „Słyszeliśmy, że nie szczepisz się na C-19 tylko dla
siebie, ale także dla innych, że niby robisz to dla całego społeczeństwa. Okazało się to kompletną bzdurą. Jedna z
dyrektorów Pfizera właśnie powiedziała mi, że w momencie wprowadzenia, szczepionka nigdy nie była testowana pod kątem zatrzymania transmisji wirusa. To usuwa całą podstawę prawną paszportu Covid – paszportu, który doprowadził do masowej
dyskryminacji instytucjonalnej, ponieważ ludzie stracili dostęp do podstawowych części społeczeństwa. To szokujące, nawet przestępcze.

~~~

Rozdział II mojej najnowszej książki „Legalne sposoby na nielegalne szczepionki”:
1. Przymus, a obowiązek: różnice w kontekście szczepień.
2. Zgłaszanie niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP).
3. Prawa podstawowe, a przymus szczepień: czy jest konstytucyjny?
4. Polska w porównaniu do innych krajów.
5. Prawa pacjenta w polskim systemie prawnym.
6. Ryzyko związane ze szczepieniami: aspekty medyczne i społeczne.
7. Kalendarz szczepień na rok 2024.
8. Rekomendacje prawne: czego należy unikać
9. Zmiany prawne w 2023/2024 roku: Co się zmieniło?

Zamów z darmową przesyłką na www.kancelariawilk.pl