Propozycja Urszuli Zielińskiej z KO, aby zredukować emisje CO2 o 75% do 2030 rok…

Podobne

Udostępnij

Propozycja Urszuli Zielińskiej z KO, aby zredukować emisje CO2 o 75% do 2030 roku to nie jest cel ambitny, tylko cel debilny. To nam zniszczy życie i gospodarkę.

Mam nadzieję, że PO jak zwykle nie będzie realizowało swoich obietnic i oszuka Polaków, zamiast nas wpędzać w biedę.Źródło

36 KOMENTARZE

 1. Odezwał się pseudo-leseferysta od siedmiu boleści.
  Nie wiem czy pan wie ale ochrona środowiska oraz klimatu nie są sprzeczne z ideami liberalnymi ani libertariańskimi.
  Sprzeczne to są pana poglądy na ten temat, tak samo jak szkodliwa jest cała Konfederacja dla polskiej sceny wolnościowej.

 2. Panie Mentzen.
  Namawiam pana do rezygnacji z udziału w wyborach mafiokratycznych w których i tak nie macie szans bo nie kłamiecie, nie oszukujecie, nie chcecie nic rozdawać ani kupować klientów. Za to proszę stanąć na czele ruchu bojkotującego wybory mafiokratyczne i domagającego się zorganizowania wyborów demokratycznych.
  We wyborach demokratycznych wybiera się indywidualne osoby w okręgach jednomandatowych. Teraz we wyborach mafiokratycznych w okręgach wielomandatowych wybieramy do sejmu mafiokratów z obstawami.
  Polko! Polaku! Nie daj się wciągnąć w plebiscyt, który mafiokrata ma tobą rządzić! Najwyższą władzą w Polsce nie ma być mafiokrata który wygra wybory tylko demokratycznie wybrany sejm, w którym wśród wielu równych posłów będzie jeden reprezentujący wszystkich mieszkańców twojego okręgu w tym ciebie.
  #WyboryDemokratyczne
  #DośćMafiokracji
  Zapraszam do grupy „Demokracja dla Polski, dość mafiokracji”
  https://m.facebook.com/groups/331177619260585/

 3. Sławomir Mentzen ten kto innych nazywa debilem, albo określa czyjeś pomysły jako debilne, zwykle sam nie wie, ze to właśnie on jest debilem i on sam ma pomysły debilne. Życzę zdrowia i na wszelki wypadek przesyłam bon zdrowotny Konfederacji 😎

 4. Te „ambitne cele” maja za zadanie w sposób „ambitny” przyspieszyć proces zubożenia ludzi, zniszczenie małego i średniego biznesu = opanowania go przez wielkie korporacje współpracujące z rządami. Dzięki bankructwom ludzi będzie możliwe bankructwo banków i upadek walut. Wówczas pojawi sie „wybawiciel” który powie, że dotychczasowy system sie nie sprawdził wiec trzeba wprowadzić jeden bank który nie upadnie i cyfrowa walutę.
  Od tej pory będziecie chodzić pięknie jak w orwellowskim zegareczku.

 5. Byłbym za gospodarczym programem konfederacji – super. Ale NIGDY NIE ZAGŁOSUJE za konfederacją – jedna z moich prababek była Żydowką – i boję sie dojścia konfederacji do władzy.
  Czekam na rozpad konfederacji tej cześci normalnej za niskimi podatkami – od tej plugawej faszystowskiej i endeckiej.
  https://konkret24.tvn24.pl/polityka/konfederacja-mentzen-piatka-konfederacji-to-nie-sa-moje-poglady-no-to-przypominamy-st6877579

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj