ProgRAM dla Polski Krystiana Kamińskiego! odc.1 Krzysztof Bosak

ProgRAM dla Polski Krystiana Kamińskiego! odc.1 Krzysztof Bosak
Premiera o 17:00, zapraszamy!
Wesprzyj nas! Przekaż darowiznę na stronie 👉 Wesprzyj nas:
Subskrybuj nasz kanał:
Materiał KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów:

#KrystianKamiński #ParlamentEuropejski #Konfederacja
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

#ProgRAM #dla #Polski #Krystiana #Kamińskiego #odc.1 #Krzysztof #Bosak