Prezydent Trzaskowski i jego ludzie podjęli decyzję, że już w przyszłym roku duż…

Podobne

Udostępnij


Prezydent Trzaskowski i jego ludzie podjęli decyzję, że już w przyszłym roku duża część Warszawy zostanie objęta strefą wykluczenia aut spalinowych! Wiek i emisja spalin samochodów weryfikowana będzie przez system sprawdzania tablic rejestracyjnych! To uderzy przede wszystkim w osoby mniej zamożne, których po prostu nie stać na nowsze auto!

Na swojej stronie internetowej warszawski ratusz poinformował, że „po zakończeniu konsultacji i dodatkowych analizach strefa czystego transportu (a tak naprawdę strefa wykluczenia komunikacyjnego) obejmie większy obszar niż pierwotnie zakładano”.
Na załączonej grafice przedstawiamy etapy wdrażania strefy w Warszawie – wszystko zacznie się w 2024 roku i w kolejnych latach, krok po kroku, coraz młodsze auta będą wykluczane z ruchu!

To wszystko przez ustawę, którą przedstawił PiS i którą poparł cały Sejm poza Konfederacją! Stanowczo sprzeciwiamy się strefom zakazu wjazdu dla aut spalinowych, które mają na celu całkowicie wyrzucić prywatne auta z miast. To naruszanie prawa własności i wolności obywatelskich!

To kolejny etap walki z samochodami spalinowymi po przyjęciu w kamieniach milowych obowiązku wprowadzenia podatków od posiadania i zarejestrowania samochodu spalinowego. Konfederacja stanowczo broni prawa obywateli do przemieszczania się i korzystania z samochodów spalinowych!Źródło

spot_img