Powiedzmy STOP segregacji kredytowej, bo właśnie segregacją kredytową jest to, co robi w tej chwili PiS i Platforma‼️ Wprowadzając kredyt 2% sprawiają, że wszyscy kredytobiorcy muszą zrzucać się na to, żebyWyświetl więcej wybrana garstka miała lepsze warunki spłaty kredytów. ➡️ Jak to działa? Otóż, po pierwsze, kredyt 2% kosztuje. Rząd drukuje pieniądze, żeby dofinansować kredyty tym, którzy załapali się do programu. Żeby dofinansować te kredyty, i drukować te pieniądze, rząd podnosi inflację. Żeby potem walczyć z tą inflacją, NBP w porozumieniu z rządem podnosi stopy procentowe, które podnoszą raty kredytów wszystkim, którzy te kredyty w tej chwili spłacają, i nie załapali się na kredyt 2%.

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej

Click Me