POTĘŻNA INWIGILACJA! WARZECHA UJAWNIA SZOKUJĄCE FAKTY O PIS!

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Protest rolników, pierwsze tygodnie rządów Donalda Tuska czy używanie Pegasusa przez Prawo i Sprawiedliwość były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Łukaszem Warzechą, publicystą “Do Rzeczy”, w ramach programu “Raport Gońca”. Łukasz Warzecha skomentował również pozyskanie funduszy z Krajowego Planu Odbudowy przez Polskę, a także relacje Polski z Ukrainą. Redaktor Warzecha odniósł się też do plotek dotyczących wysyłania wojsk NATO na Ukrainę, czy do trwających w Sejmie komisji śledczych.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#warzecha #łukaszwarzecha #kaczyński #tusk

1. Zawsze Pana wypowiedzi są rzetelne i prawdziwe. Rolnicy mają rację tylko szkoda ze ludzie nie widzą co ta ideologia ekologiczna robi i do czego zmierza. A co do rządzących to poprzednicy jaki I obecni mają gdzieś zwykłych ludzi.
    Ma Pan rację zamiast zabrać się za robotę to rząd zajmuje się głupotami. Zamiast działać i pomóc rolnikom to rząd ma to gdzieś bo przecież to co UE mówi jest dla nich ważniejsze niż polska.