POSEŁ KONFEDERACJI NIE WYTRZYMAŁ! ZMASAKROWAŁ KACZYŃSKIEGO PROSTO W TWARZ! AŻ GO ZATKAŁO!

SUBSKRYBUJ KANAŁ:

Kontakt biznesowy: [email protected]

Na naszym kanale znajdziesz wystąpienia sejmowe, konferencje prasowe, spotkania z wyborcami czy osobiste komunikaty. Naszą misją jest uświadamienie Polaków w kwestiach politycznych naszego kraju. Wierzymy, że każdy powinien mieć łatwy dostęp do aktualnych wydarzeń politycznych i być świadomym obywatelem. Pomagamy też politykom dotrzeć do ich wyborców, zwiększamy świadomość społeczną i zwiększamy jakość demokracji w naszym kraju. Ukazujemy również to, z czego później będzie można polityków rozliczać i patrzeć im na ręce!

Jeśli chcesz opublikować film na naszym kanale lub masz do nas propozycje biznesową – napisz na [email protected]

Źródła większości filmów: System Informacyjny Sejmu sejm.gov.pl
Informacja o prawach autorskich:

Nie rościmy sobie praw do jakichkolwiek z udostępnianych u nas filmów. Naszym celem jest promocja polityki i demokratycznej postawy.

1. Proszę Pana proszę powiedzieć dlaczego pan będąc w konfederacji zadaje takie pytania że jestem bardzo zdziwiona bo pan się dobrze orientuje jak było i pan się zachowuje jakby pan nie żył w w tym czasie zadając takie pytania ciekawa jestem jak pan by się zachowywał bo w tej sytuacji nie zachowuje się pan człowiek z konfederacji tylko z lewicy i z P O.