Poseł Andrzej Zapałowski: Jeżeli proces powołania nowego rządu będzie przedłuża…

👇 Poseł Andrzej Zapałowski: Jeżeli proces powołania nowego rządu będzie przedłużany, a sytuacja na Bliskim Wschodzie będzie nabierała tempa angażowania coraz nowych krajów w wojnę, to może się okazać, że za pewien czas Polska pójdzie drogą Izraela, czyli powoła rząd jedności narodowej, jeżeli okaże się, że z Bliskiego Wschodu ruszą duże, w setkach, a może i większe, tysięcy uciekinierów przed wojną. Oni będą zmierzać tylko w jednym kierunku, w kierunku Europy, także przez Polskę, ponieważ nawet Pakistan wyrzucił dwa miliony uchodźców z Afganistanu parę dni temu. Więc sytuacja związana z tworzeniem rządu może mieć, że tak powiem, bardzo duży ciężar tego, co się dzieje poza granicami kraju.

Link co całości w komentarzu 👇

#AndrzejZapałowski #NowyRząd
#Izrael #BliskiWschód #Wojna