POROZUMIELI SIĘ, BY ODEBRAĆ NAM PRAWO WETA W UE I ROZWAŻAJĄ WEJŚCIE DO WOJNY Z …

🛑 POROZUMIELI SIĘ, BY ODEBRAĆ NAM PRAWO WETA W UE I ROZWAŻAJĄ WEJŚCIE DO WOJNY Z ROSJĄ. Polscy unijczycy z serduszkami w klapach już piorą mózgi swoim słuchaczom, żeby nie stawiali oporu‼

🇪🇺 Prezydent Francji Macron poinformował w rozmowie z The Economist, że Niemcy i Francja porozumiały się w sprawie zniesienia weta w kontekście polityki zagranicznej i podatków. Bez weta, wszystkie ważne decyzje w tych sprawach zapadałyby większością kwalifikowaną. Tłumacząc ,,na nasze”: Polska mogłaby zostać przegłosowana przez inne kraje i zostać zmuszona na przykład do płacenia nowych unijnych podatków, choćby głosowała przeciw nim.

Zgoda na zniesienie prawa weta miałaby być warunkiem przyjęcia nowych członków do 🇪🇺 Unii Europejskiej – mowa tu o Ukrainie i Mołdawii. To oczywiście dalsza federalizacja 🇪🇺UE i sprowadzenie rządu w Polsce jeszcze dalej w stronę marionetkowej grupki wykonujących polecenia z Brukseli.

🇪🇺 Macron powiedział również, że jednym z powodów wprowadzenia wojsk [państw UE] na Ukrainę może być prośba Kijowa po przebiciu się Rosjan przez ukraińską obronę. Z wywiadu wynika więc, że eurofederaści myślą o wejściu do wojny z Rosją‼ Oddanie eurokratom kolejnych kompetencji może oznaczać, że decyzje o udziale Polski w operacjach militarnych będą zapadać nie w Warszawie, ale w Brukseli‼

✅🇵🇱 Wicemarszałek Krzysztof Bosak celnie komentuje te zdradzieckie w swej istocie działania prounijnych, „polskich” elit: Nie wiem czy zauważyliście nowy frazes lansowany przez nadwiślańskie lobby eurofederalistów: nazywają zasadę jednomyślności w UE terminem „liberum veto” i sugerują, że to jakaś ustrojowa gangrena. Tym samym przyznają oni, że to UE a nie Polska jest dla nich nowym, państwowym punktem odniesienia. O jej siłę i decyzyjność się troszczą.”

🛑 NIGDY NIE WOLNO NAM POZWOLIĆ NA UTRATĘ PRAWA WETA W UE‼ To ostatni bastion jakiejkolwiek decyzyjności, która Polsce pozostała‼

Podajcie dalej‼

23\u00a0tys. osób polubiło posta

1. WESPRZYJ KAMPANIĘ 🇵🇱 ANNY BRYŁKI – WYŚLIJMY JĄ DO EUROPARLAMENTU‼