Porażka polityki zagranicznej! Polska na kolanach przed Ukrainą! Cały świat wie…

Podobne

Udostępnij


Porażka polityki zagranicznej!
Polska na kolanach przed Ukrainą!

Cały świat wie, że w polityce nie ma wiecznych wrogów, ani wiecznych sojuszników, są wieczne interesy. Doskonale rozumie to Ukraina, która bezczelnie oskarża Polskę o działanie w interesie Putina. Tylko nasz rząd tego nie rozumie i jak zwykle wychodzimy na frajerów.

Ta lekcja polityki zagranicznej niestety kosztowała nasze społeczeństwo minimum 100 miliardów zł. PiS łupi Polaków wysokimi podatkami i przekazuje Ukrainie czołgi, broń czy amunicję, a na miejscu wspiera Ukraińców do tego stopnia, że dziennie Ukraińcy dostają dalej więcej niż warte jest wyżywienie pacjenta w szpitalu jednocześnie pobierając wszystkie mozliwe zasiłki od 800+, przez tańsze kredyty po oczywiście emerytury, które otrzymują po miesiącu pracy w Polsce. Skandal!

W odpowiedzi na udzielaną pomoc przez Polaków, Ukraina zdecydowała się zaskarżyć Polskę do Światowej Organizacji Handlu i grozić nam embargiem. Rozumiecie to? Gdzie jest teraz prezydent Duda, który przytula swojego przyjaciela na zdjęciach? Trwa wojna, a Ukraina zaskarża swojego głównego sojusznika!

W interesie Polski jest by Ukraina wygrała wojnę z Rosją. Wspieramy Ukrainę w tej walce ze wszystkich sił. Staliśmy się potęgą humanitarną przyjmując miliony uchodźców do własnych domów. Co mamy w zamian?

Niewdzięczna Ukraina w zamian pluje nam w twarz. O tym, że tak to się skończy ostrzegaliśmy od samego początku. Nie doczekaliśmy się nawet ekshumacji ofiar rzezi wołyńskiej, podczas gdy Ukraina zezwala na ekshumacje żołnierzy Wehrmachtu czy Armii Czerwonej. To skandal!

Liczymy na natychmiastową reakcję polskiego rządu. Niestety znów mieliśmy rację dużo wcześniej od innych…

Fot: Adrian Maraś.


10 osób polubiło posta

Źródło

2 KOMENTARZE

  1. Jak chcą embarg, to proszę bardzo- zamknąć granicę na wszystko! Odetnijmy ich od wsparcia militarnego, niech jedzie sobie okrężnie, przez Rumunię. Ja tam naprawdę liczę na wygraną Ukrainy, ale to oni teraz mają w poważaniu to co zbudowaliśmy w tym trudnym czasie. Nasz rząd nawet nie walczy o sprawę wołyńską. Z naszej strony było i wciąż jest wyciągnięcie ręki na pełną skalę. No ale z ich strony są głównie gesty. Dopiero teraz, po spamie gówno-ziarnem i zaoraniu rynku rolnego, robią „coś”. Tym „cosiem” jest skarga. Jak tak chcą grać, to muszą liczyć się z konsekwencjami.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj