POPiS DOPROWADZIŁ DO ZAGŁADY MAŁYCH POLSKICH FIRM Tylko korporacje mają się tu …

🛑 POPiS DOPROWADZIŁ DO ZAGŁADY MAŁYCH POLSKICH FIRM‼ Tylko korporacje mają się tu świetnie.

🛑 Sytuację najlepiej pokazują twarde dane:
– 47 000 jednoosobowych działalności gospodarczych wykreślono w 2024 roku
– 195 000 JDG zawiesiło działalność w 2023 roku (wzrost o ponad 70 000 względem 2022)
– eksperci przewidują, że w 2024 roku ilość zawieszonych JDG dojdzie aż do 220 000!

To nie mogło się skończyć inaczej. Polityka lockdownów, absurdalnych tarcz nieskutecznie naprawiających celowo wywołany problem upadających firm, (anty)Polski Ład, rosnące podatki, opłaty, astronomicznej skali rozdawnictwo, utrzymywanie dwóch narodów za podatki jednego z nich… Nie zapominajmy też o ciągle rosnącej górze absurdalnie rozbudowanych przepisów, przez które jednoosobowa działalność musi „patrzeć pod nogi” na każdym kroku, zamiast pracować i zarabiać. Tak nie da się żyć.

POPiS to ekipa zagłady gospodarczej (choć nie tylko), którą trzeba odsunąć od władzy i rozliczyć. To ludzie, którzy lekką ręką, bo bez strachu przed konsekwencjami, tworzą prawo niszczące tysiące Polaków i pozbawiające ich marzeń na przyszłość.

✅ Tylko Konfederacja od początku swojego istnienia mówi jasno: przedsiębiorczość w Polsce ma być opłacalna, przepisy przejrzyste, a opłaty i podatki zrozumiałe i niskie. Stale przedstawiamy odpowiednie projekty ustaw, by do tego doprowadzić‼

Podajcie dalej‼

337 osób polubiło posta