Ponad 43 tysiące wyborców oddało swoje głosy na listę Konfederacji w okręgu świę…

Podobne

Udostępnij


Ponad 43 tysiące wyborców oddało swoje głosy na listę Konfederacji w okręgu świętokrzyskim. To aż o 10 tysięcy (23%) więcej niż cztery lata temu! Z tego 18 300 głosów padło bezpośrednio na moją kandydaturę.

Efekt: Wawer wchodzi do Sejmu!

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy:
– oddali na mnie swój głos,
– wsparli finansowo moją kampanię,
– rozwieszali materiały moje i innych kandydatów Konfederacji w okręgu,
– promowali w Internecie moje materiały i kibicowali mi w trakcie debat medialnych!

Bardzo dziękuję także wszystkim innym kandydatom ze świętokrzyskiej listy Konfederacji, którzy wykonali w tej kampanii gigantyczną pracę w terenie.

Przed Polską kolejna kadencja pełna wyzwań. Tylko przez ostatnie 4 lata politycy PO-PiSu doświadczyli Polaków między innymi wysoką inflacją, masową imigracją, segregacją sanitarną oraz oddawaniem Unii Europejskiej kolejnych kompetencji. Bezpośrednio odpowiedzialny za to wszystko jest oczywiście rząd PiS – ale politycy PO, Trzeciej Drogi czy Lewicy też popierali działania, które do tych rezultatów doprowadziły.

Jedyne, co się teraz zmieni, to miejsca na scenie. Dotychczasowa totalna opozycja zostanie nieudolnym rządem, a dotychczasowy nieudolny rząd zostanie totalną opozycją. Jedni i drudzy będą dalej robić to samo, a zmieni się głównie pusta otoczka propagandowa. W wielu obszarach będzie zapewne jeszcze gorzej niż dotąd – bo można się spodziewać, że np. w obszarze polityki unijnej rząd Tuska odrzuci wszelkie pozory i na każdym kroku będzie dokonywał otwartej kapitulacji wobec Brukseli.

W tej sytuacji tylko Konfederacja będzie stała na straży interesu narodowego i wolności Polaków, tak samo jak staliśmy przez ostatnie 4 lata. Dzięki poprawieniu aż o 300 000 głosów naszego ogólnopolskiego wyniku będziemy silniejsi niż dotąd – większa reprezentacja w Sejmie oznacza między innymi awansowanie do rangi klubu poselskiego i uzyskanie samodzielnej inicjatywy ustawodawczej.

Bardzo się cieszę, że tym razem będę brał w tej walce udział na pierwszej linii frontu. Jeszcze raz dziękuję Wam za zaufanie i zbieram siły na pierwsze wystąpienia sejmowe oraz pierwsze interwencje poselskie!Źródło

23 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj