POMORZE ZACHODNIE I ZIEMIA LUBUSKA: KRZYSZTOF BOSAK REKOMENDUJE KANDYDATURĘ MAGD…

POMORZE ZACHODNIE I ZIEMIA LUBUSKA: 🇵🇱KRZYSZTOF BOSAK REKOMENDUJE KANDYDATURĘ MAGDALENY SOSNOWSKIEJ (NR 1)‼

„📢 W okręgu 13 do 🇪🇺 Parlamentu Europejskiego, który łączy województwa zachodniopomorskie i lubuskie na Wasze głosy zasługuje Magdalena Sosnowska, lider listy 🇵🇱 Konfederacji.

✅ Magdalena Sosnowska od wielu lat działa społecznie i politycznie. Jest liderem zachodniopomorskich struktur 🇵🇱 Ruchu Narodowego, liderką Klubu Konfederacji Szczecin oraz jedną z liderek Konfederacji dla Kobiet. Ponadto należy do stowarzyszenia Porozumienie Środowisk Patriotycznych, w ramach którego współorganizowała między innymi Szczeciński Marsz Niepodległości i Marsz Żołnierzy Wyklętych. Jest również autorką i organizatorką Patriotycznej Gry Miejskiej w 900. rocznicę przyłączenia Szczecina do Polski, mającej na celu przybliżenie piastowskich korzeni Szczecina.

✅ Pokazała już swoją skuteczność nie tylko jako organizatorka wydarzeń, ale również przez złożenie kilku projektów do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, w tym dwóch zwycięskich.

✅ Magdalena Sosnowska jest magistrem ekonomii ze specjalizacją w zakresie gospodarki nieruchomościami, co od 8 lat wykorzystuje w praktyce będąc członkiem zarządu dużej wspólnoty mieszkaniowej, gdzie działa charytatywnie na rzecz lokalnej społeczności. Zawodowo jest od 20 lat związana z branżą morską. Pracuje jako spedytor międzynarodowy organizując transport towarów drogą lądową, morską lub powietrzną oraz doradzając klientom z zakresu handlu zagranicznego, prawa celnego i transportu. Z racji wykonywanego zawodu dobrze zna infrastrukturę portową, układ nabrzeży i portu.

✅ Jest rodowitą szczecinianką, mamą 14-letniej Mai i żoną dr. inż. Mariusza Sosnowskiego. W wolnym czasie propaguje strzelectwo sportowe poprzez organizowanie zawodów strzeleckich oraz tematycznych prelekcji.

✅ 9 czerwca zachęcam do oddania na nią głosu!”

#DrużynaBosaka

90 osób polubiło posta