Polski pracownik bez pierwszeństwa nad cudzoziemcem. Nowy projekt rządu

Mój apel: Po pierwsze Polacy, nie cudzoziemcy‼️🧯

Decyzja rzadu: . GRUPOWE ZWOLNIENIA I OTWARCIE RYNKU DLA IMIGRANTÓW‼️

Rząd odchodzi od testu rynku pracy. Chodzi o regulacje, zgodnie z którymi polscy bezrobotni lub poszukujący pracy mają pierwszeństwo w zatrudnieniu przed obcokrajowcami. Ma to ułatwić cudzoziemcom dostęp do polskiego rynku pracy. W tym czasie planowane są grupowe zwolnienia i wysyłanie pracowników na przymusowe urlopy (PKP Cargo 30% zatrudnionych), a inne firmy przenoszą się z produkcją poza UE i likwidują miejsca pracy dla tysięcy Polaków!

Ani ten, ani poprzedni rząd zdaje się nie stawiać Polaków na pierwszym miejscu i to w sytuacji kiedy mierzymy się z największym kryzysem migracyjnym w historii.
Na priorytecie powinno być postawione dobro Polaków i pilne rozwiązanie problemów.

Przyczyny wycofania się kapitału zagranicznego, zamykania firm z Polskim kapitałem należy upatrywać w wysokich i niestabilnych cenach energii, podwyższeniu kosztów prowadzenia działaności.

Koalicja Obywatelska zajmuje się zatem reklamowaniem UE i jej rozwiązań, PiS liczy na to, że Polacy dostaną amnezji i zapomną, że to oni zapoczątkowali to szaleństwo.

Nie dajmy sobie wmówić, ze empatia ma nas do czegoś dobrego w tej sytuacji doprowadzić.

Trzeba zatrzymać zielony ład w trybie pilnym!

Polski pracownik bez pierwszeństwa nad cudzoziemcem. Nowy projekt rządu

#Polski #pracownik #bez #pierwszeństwa #nad #cudzoziemcem #Nowy #projekt #rządu