POLSKA WYMIERA – NAJGORSZE DANE OD 1945 ROKU Dane GUS za 2023 rok są katastr…

Podobne

Udostępnij


⛔🇵🇱 POLSKA WYMIERA – NAJGORSZE DANE OD 1945 ROKU‼ ⛔

😦 Dane GUS za 2023 rok są katastrofalne. Liczba urodzeń w 2023 roku spadła do poziomu 272 tys. Na świat przyszło 272 tys. dzieci, co oznacza spadek o 33 tys. (11 proc.) względem i tak bardzo słabego 2022 roku. Są to najgorsze dane od 1945 roku. Polityka rządów po ’89 roku sprowadza nas do poziomu, jaki mieliśmy po jednym z najgorszych okresów w dziejach świata. Poświęćcie chwilę, by sobie to wyobrazić.

Liczba ludności się kurczy, a w tej chwili liczymy już tylko około 37,6 miliona. Oznacza to, że liczba zgonów jest oczywiście wyższa od liczby urodzeń. Wyniosła w 2023 roku 409 tysięcy i była wyższa o 137 tys. od liczby urodzeń‼😦

Wymieramy, a czym zajmują się ostatnie rządy❓ Nieskuteczny program socjalny o wiadomej nazwie był świetną kiełbasą wyborczą, ale demografii nie poruszył. Zniszczył za to finanse państwa i szanse, które PiS zmarnował w okresie dobrej koniunktury na zdobycie i utrzymanie władzy. Realnych zmian brak, poza rosnącą zapaścią gospodarczą.

Co zrobi Tusk i spółka❓ Sądząc po zapowiedziach: zajmie się 90-procentową dekarbonizacją, przywilejami dla dewiantów, prawnym zakazem krytyki LGBT i będzie nadal działał na rzecz dobrobytu… Ukrainy, bo najwidoczniej wszystko jest ważniejsze od biologicznej egzystencji własnego narodu.

Podajcie dalej‼


110 osób polubiło posta

Źródło

3 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj